Wyrażenie "sport i naturalne spalacze tłuszczu" ma magiczny wpływ na kobiety: szczęśliwe zdjęcie pojawia się na twoich oczach - nie musisz nic robić, wystarczy mieć jakiś produkt i szybko, skutecznie i bez wysiłku schudnąć! Oczywiście te idee są dalekie od prawdy.

Jak spalacze tłuszczu?

Fat burner - koncepcja, która przyszła nam z tego sportu. To sportowcy, którzy chcąc usunąć warstwę tłuszczu i pokazać otaczające mięśnie, biorą specjalne sportowe spalacze tłuszczu, które są wybierane dla nich przez lekarza sportowego lub trenera.

Takie spalacze tłuszczu ograniczają metabolizm i przekładają tłuszcz na energię, którą sportowcy łatwo spędzają, spędzając długie godziny na siłowni. Ze względu na wydatek tej energii i zwiększony metabolizm, złogi tłuszczowe znikają. Ale, jak łatwo się domyślić, te "cudowne pigułki" są bardzo niebezpieczne, jeśli energia uwalniana podczas rozszczepiania tłuszczu nie jest zużywana, pomijając treningi i leżąc na kanapie.

Czy spalacze tłuszczu nie powinny być brane przez sportowców? Oczywiście, nie warto, bo to bardzo szkodliwe dla całego organizmu. Tak, a skutki uboczne, takie jak zwiększone pocenie się i nieprzyjemne samopoczucie, raczej nie będą dla ciebie zadowalające.

Istnieje jednak inna grupa - tak zwane naturalne spalacze tłuszczu. Obejmuje to produkty dwojakiego rodzaju: niektóre mają tak niskokaloryczną zawartość, że organizm wydaje więcej energii na ich trawienie niż od nich otrzymuje. Inna grupa obejmuje produkty, które przyspieszają metabolizm i pomagają nie przechowywać tłuszczu i zużywają stare rezerwy tłuszczu na całe życie. Czy te spalacze tłuszczu są szkodliwe? Oczywiście, że nie! Wręcz przeciwnie, są one bardzo przydatne, a jeśli zrobisz z nich menu, szybko zauważysz pozytywny efekt!

Warzywa spalające tłuszcz

Najlepsze spalacze tłuszczu dostępne w domu to oczywiście warzywa. Muszą jeść tyle, ile to możliwe i często, ponieważ są one dobre dla trawienia i na pewno pomagają schudnąć. Tak, najlepsze spalacze tłuszczu z warzyw:

  1. Seler To aromatyczne warzywo doskonale przyspiesza metabolizm i przyspiesza utratę wagi dzięki codziennemu stosowaniu w żywności.
  2. Kapusta jest spalaczem tłuszczu o najbardziej neutralnym i przyjemnym smaku, który można z łatwością spożywać każdego dnia. Sekretem jest to, że kapusta jest bardzo niskokaloryczna, ale zawiera dużo błonnika, dzięki czemu skutecznie nasyca organizm. Oprócz białej kapusty przydatne są również wodorosty, kalafior i brokuły.
  3. Cukinie i cukinia. To warzywo jest również neutralne do jego smaku i nadaje się do codziennego użytku w żywności. Niska zawartość kalorii sprawia, że ​​jest to niezbędne narzędzie do odchudzania.

Te warzywa okazały się doskonałe. Jednak w uczciwy sposób należy stwierdzić, że absolutnie wszystkie warzywa nieskrobiowe (tj. Wszystkie z wyjątkiem ziemniaków, kukurydzy, roślin strączkowych) są doskonałe do jedzenia z utratą wagi i pomagają spalać tłuszcz. Że powinni wybierać do dań bocznych.

Nawiasem mówiąc, ostre papryczki i imbir doskonale pomagają schudnąć, ponieważ aktywnie przyspieszają metabolizm. Powinny też być włączone do Twojej diety, jeśli tolerujesz ich smak.

Fat Loss Fruits

Owoce działają na tej samej zasadzie co warzywa - są niskokaloryczne i rozproszone naturalne spalacze tłuszczu metabolizm. Następujące owoce mają doskonałe właściwości spalania tłuszczu:

  1. Grejpfrut - spalacz tłuszczu, który jest nam znany pod względem wagi opartych na nim diet. Doskonale przyspiesza metabolizm i ułatwia trawienie każdego jedzenia. A jeśli zjesz połowę przed każdym posiłkiem, możesz bardzo szybko schudnąć! Nawiasem mówiąc, inne owoce cytrusowe mają podobny efekt.
  2. Kiwi - kolejny owoc, który warto jeść codziennie. Minimalna ilość kalorii, maksymalne spalanie tłuszczu!

Musisz pamiętać tylko o dwóch owocach - winogronach i bananie - mają dużo kalorii i nie ma sensu schudnąć! Wszystkie pozostałe owoce można bezpiecznie spożywać.