Moc ludzkiej myśli jest największą mocą we wszechświecie. Używając go poprawnie, możesz osiągnąć absolutnie dowolną wysokość. Oczywiście działania powinny zawsze następować po myśliach, ale idea jest punktem wyjścia, który może wszystko zmienić. Przyjrzymy się różnym sposobom uzyskania tego, czego chcesz. mocą myśli .

Wizualizacja

Potęga pozytywnej myśli pozwala nie tylko poprawić jakość życia, ale także osiągnąć to, czego wcześniej nie osiągnąłeś. Wizualizacja jest jedną z dość potężnych technik. Wiadomo, że był używany przez Arnolda Schwarzeneggera, który osiągnął niespotykany sukces w sporcie, filmie i polityce.

W wywiadzie wielokrotnie powtarzał, że gdy pojawia mu się cel, zapewnia, jakby już to osiągnął, czuje, jakby wszystko się wydarzyło. Przedstawia to tak często, że gdy nadejdzie czas kluczowej chwili, wykonuje wszystko dokładnie tak, jak myślał. I nie ma chwili zwątpienia, jest w 100% pewien swojego sukcesu - i znajduje to.

Wizualizacja może być przeprowadzona przy użyciu tylko siły myśli, ale można użyć dodatkowych narzędzi: na przykład zdjęcia, które przedstawiają pożądane. Jeśli chcesz mieć duży piękny dom, znajdź odpowiednie zdjęcie i podziwiaj je stale, umieszczając je na stole lub w innym widocznym miejscu. Rozglądając się, wyobraź sobie, że już to masz, żyjesz w nim i jesteś bardzo szczęśliwy.

Jak spełnić pragnienie mocą myśli?

Inną metodą spełnienia marzenia z mocą myślenia jest bardziej przyziemne, ale raczej prawdziwe i niezawodne działanie. W tym przypadku sen jest uważany za cel, a problemy pojawiające się w drodze do niego są postrzegane jako zadania, które należy rozwiązać. W takim przypadku ta procedura pomoże Ci:

  1. Zanim osiągniesz pożądaną moc myśli, zastanów się, czy naprawdę tego chcesz. Nie zawsze jest możliwe, aby osoba zdała sobie sprawę z fałszu pewnych pragnień, ale lepiej jest zrobić to na początkowym etapie.
  2. Wyobraź sobie swoje marzenia w szczegółach. Upewnij się, że naprawdę tego potrzebujesz, że wyobrażając sobie spełnienie marzeń, czujesz się w strefie komfortu. Jeśli marzysz o czymś i nie wiesz, co robić, jeśli masz to, przeformułuj swoje marzenie. Musisz bezwarunkowo pragnąć spełnienia marzenia.
  3. Pomyśl o przeszkodach i obawach, które staną Ci na drodze. Numeruj je, aby poznać sekwencję, w której musisz z nimi walczyć. Po podjęciu decyzji o tym przeformułuj każdy z lęków i przeszkód w postaci zadań. Na przykład, jeśli obawiasz się, że nie zostaniesz przyjęty do prestiżowej pracy, przeformułuj ją jako zadanie "Zrobię wszystko, aby zostać przyjętym na prestiżową pracę". Zadanie to ujawnia się w kilku małych zadaniach: przejść kursy doskonalące, znaleźć kilka odpowiednich ofert pracy, wybrać odpowiednią garderobę, aby uzyskać niezbędne wrażenie.
  4. Teraz zaspokojenie pragnień mocą myśli jest prawie zakończone. moc myśli Musisz przemyśleć swój plan i zdecydować, która jest godzina, aby zacząć działać już teraz. Nie zwlekaj, bo inaczej możesz zapomnieć i odłożyć swój sukces ponownie. Wiele osób marzyło od lat o tym, co można zrobić przed końcem tego miesiąca. Nie pozwól sobie na to. Rób wszystko, co masz zamiar zrobić w drodze do celu. Nic nie powinno cię powstrzymywać.

Kiedy wiesz dokładnie, czego chcesz i decydujesz, co należy zrobić, aby to osiągnąć, pozostaje tylko działać. W połączeniu z powyższym wizualizacja Ta technika działa dobrze, ponieważ bez rzeczywistych działań często nie można zmienić swojego życia. Uwierz w swoje marzenie i nie zapomnij zrobić w tym kroku!