Nowy ukochany 36-letni Nick Cannon uczynił go najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. 29-letnia Brittany Bell urodziła chłopaka trzeciego dziecka, które stało się jej pierwszym dzieckiem. Rodzice nazwali syna Sagon.

Marzy o dużej rodzinie

Nick Cannon, który oficjalnie stał się wolnym człowiekiem, po zakończeniu postępowania rozwodowego z Mariah Carey zawsze chciał mieć wiele dzieci. Komik zapytał śpiewaka, który dał mu bliźniaki, Monroe i Maroko, aby mieć co najmniej jeszcze jedno dziecko. Celebryci kategorycznie odmówili ponownego zostania matką, co przyspieszyło chłodzenie uczuć do siebie nawzajem.

Ник Кэннон

Nick Cannon

Aktor nie spieszył się długo, znajdując nową dziewczynę, gotową dać mu drużynę spadkobierców. Przydomek Nicka, który nazwał "wyjątkową młodą damą", był uczestnikiem konkursów piękności Brittany Bell.

Ник Кэннон и Бриттани Белл

Nick Cannon i Brittany Bell

Беременная Бриттани Белл

Ciężarny Brittany Bell

Przyjmowanie gratulacji

Na ciekawej pozycji modelu stał się znany jesienią ubiegłego roku, a wczoraj nowo narodzony ojciec powiedział, że po raz trzeci został ojcem w zeszły wtorek. W środę na koncie Nicka Cannona na Instagramie pojawiło się całkiem czarno-białe zdjęcie. Na nim aktor trzyma w ramionach swojego nowo narodzonego syna. Podpis na zdjęciu brzmi:

"Płacz może trwać całą noc, ale rano przychodzi radość! Bez względu na to, jak świat Cię bije, Bóg zawsze przypomina ci o twoim celu. # Obecne szczęście. Witaj, Synu Ziemi! Saga Złotego Cannona 2/21/17 #Awakened. "
Ник Кэннон с сыном Сагоном

Nick Cannon ze swoim synem Sagonem

Czytaj także
  • Były asystent Mariah Carey oddaje ją na dwór
  • Mariah Carey przyznała, że ​​cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową
  • 12 sławnych kobiet, którym udało się zachować dziewictwo przed ślubem

Dodaj, pomimo rozpadu Mariah Carey i Nicka Cannona utrzymywali ciepłe stosunki. Często spędzają czas ze swoimi dziećmi, podróżują i świętują wakacje.

Мэрайя Кэри и Ник Кэннон с 5-летними Монро и Марокканом

Mariah Carey i Nick Cannon z 5-letnim Monroe i Marokańczykiem

Ник Кэннон с детьми

Nick Cannon z dziećmi