Wraz z narodzinami dziecka, nowa matka napotka wiele problemów związanych z opieką nad ukochanym dzieckiem. Jednak oprócz tych obaw, kobieta nadal ma prace domowe: gotowanie, sprzątanie, mycie. Trudno jest wykonywać całą pracę z dzieckiem. Aby jakoś ułatwić codzienne życie mamy, dziś stworzyliśmy wiele urządzeń, w których dziecko jest umieszczone na chwilę. Na przykład obejmują one huśtawki dla noworodków elektronicznych. Wśród nich jest duża różnorodność, ponieważ zakup tego produktu może postawić kobietę w ślepy zaułek. Powiemy Ci, który elektromotor do wyboru i jak z niego korzystać.

Czym są huśtawki elektryczne dla niemowląt?

Huśtawka jest ulubioną rozrywką dla małych i dużych dzieci. Zwykle jednak dzieci w wieku od sześciu do siedmiu miesięcy nie jeżdżą, ponieważ jeszcze się nie zatrzymują. Jednak nowoczesne huśtawki elektryczne rozwiązują ten problem. Mogą być używane od urodzenia. Fotel swing jest wykonany w anatomicznej formie z miękką wyściółką, specjalnym zagłówkiem, dzięki czemu noworodek leży w pozycji leżącej lub leży, co oznacza, że ​​nie powoduje on krzywdy dla delikatnego kręgosłupa dziecka.

Ale główną zaletą elektrycznej huśtawki jest to, że nie trzeba jej wciskać, aby wykonać ruchy wahadłowe siedzenia. Zasadniczo urządzenie jest wyposażone w baterie lub akumulatory, które pozwalają huśtawki automatycznie przechylać się z boku na bok. W ten sposób Mama odczuwa ulgę i może wykonywać prace domowe, podczas gdy miauczenie się kołysze.

Jak wybrać huśtawka dla noworodków?

Nowoczesny rynek oferuje szeroką gamę urządzeń do kołysania niemowląt. Ale jak wybrać najlepsze huśtawki dla noworodków, aby dziecko pozostało z nimi z przyjemnością, a matka byłaby szczęśliwa?

Po pierwsze , należy zwrócić uwagę na jakość materiałów, z których wykonane jest urządzenie i stabilność konstrukcji. Słaba huśtawka szybko się psuje. Sprawdź, czy w produkcie nie ma ostrych rogów, krawędzi i odprysku, w miejscu, w którym dziecko może zostać zranione. Stabilność huśtawki jest gwarancją, że nie przewrócą się, nawet jeśli Twoje dziecko zachowuje się dość aktywnie. Aby nie martwić się o to, że twoje dziecko upadnie i zostanie uszkodzone, wybierz elektromagnesy, które są wyposażone w pięciopunktową uprząż.

Po drugie , w jaki sposób wybrać elektryczny swing, należy zwrócić uwagę na obecność zdejmowanych pokrowców. Dzięki temu będą one czyste, ponieważ tkanina będzie nadal okresowo zabrudzona.

Po trzecie , zalecamy zakup modelu elektrolitu z adapterem, aby mógł pracować zarówno z baterii (akumulatorów), jak iz sieci.

Po czwarte , pamiętaj, by rozważyć wagę dziecka. Większość modeli zaprojektowano dla wagi do 11-15 kg.

Po piąte , weź pod uwagę różne dodatkowe funkcje konwerterów elektrycznych. W prostych modelach istnieje tylko jedna prędkość obrotu.

Jeśli pozwalają na to twoje możliwości finansowe, kup produkt o kilku prędkościach. Ponadto doskonała pomoc w jak wybrać swing dla noworodków Opieka nad dzieckiem będzie kołysała się dla noworodków. Oprócz huśtawki mają też tryb wibracji i grania spokojną melodią, która przyczyni się do zasypiania okruchami. Nieźle, jeśli fotel obrotowy można wyjąć i użyć jako szezlong - przenośne krzesło z wibracją. Przy okazji, wiele mam interesuje się tym, co jest lepsze - szezlongiem lub elektryczną huśtawką. Wybór zależy od tego, jak wolna przestrzeń w twoim domu, ponieważ huśtawka jest dość obszerna. Ale mają więcej dodatkowych funkcji.

Jeśli zestaw huśtawka pochodzi ze zdejmowanym stolikiem, w przyszłości będziesz mógł karmić dziecko bezpośrednio na siedzeniu, używając zamiast niego stolec . Wiszący łuk z zabawkami pozwoli ci bawić i przytrzymywać malucha na huśtawce tak długo, jak to możliwe.