Jak wiecie, piękno kobiety składa się z drobiazgów, niewidocznych dla oka mieszkańca. A ty chcesz być piękna od głowy do palców w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu! Gładkość skóry na ulubionych obcasach, szczególnie w lecie, jest gwarancją pewności siebie i nieodpartości. Oczywiście nasze nogi będą idealne pedicure . Ale po pierwsze, nie zawsze jest czas i możliwość odwiedzenia salonu piękności, a po drugie, ta często wykonywana procedura nie jest dostępna dla wszystkich. Stary "staroświecki" sposób czyszczenia szorstkiej skóry na piętach kamień pumeksowy nie zawsze skuteczne, ale także dość energochłonne. Ale jest rozwiązanie - jest to zastosowanie nowoczesnego urządzenia do pielęgnacji nóg - elektrycznego pliku nożnego. Chodzi o to interesujące i bardzo użyteczne urządzenie i zostanie omówione.

Jak działa plik nożny elektryczny?

Elektryczny plik nożny to małe urządzenie w formie uchwytu, na końcu którego umieszczona jest specjalna rolkowa dysza. Sam uchwyt wykonany jest z tworzywa sztucznego i może mieć gumowaną podstawę, dzięki czemu bardzo wygodnie trzyma urządzenie w dłoni podczas pedicure. Rolka w urządzeniu, zwykle umieszczona prostopadle, jest pokryta specjalnymi cząstkami ściernymi (najczęściej są to zmiażdżone cząstki z minerałów, na przykład z krzemu). Dlatego też pilnik nożny elektryczny działa jak ulepszony pumeks, który poprzez swoje szlifowanie usuwa skeratynizowaną warstwę z grubej skóry stopy podczas obrotu. I sprawia, że ​​takie sprzątanie jest absolutnie bezbolesne! Ale to oczywiście zależy od właściwego użytkowania urządzenia. Jednocześnie nie jest konieczne zmiękczanie obcasów w basenie gorącą wodą i soda z góry; Przy okazji, możesz używać urządzenia na jednym obszarze skóry nie dłużej niż przez 4 sekundy. Ponieważ ta stopa nożowa jest elektryczna, oczywiste jest, że działa ona z sieci lub z baterii / akumulatorów. Bardziej wygodne jest używanie urządzenia z bateriami, ponieważ taki plik jest bardziej mobilny. Ale zasilacz pozwoli Ci zaoszczędzić na wymianie baterii lub ładowaniu baterii co 2-3 tygodnie.

Jak wybrać elektryczny plik nożny?

Ze swoimi doskonałymi właściwościami, niestety, plik elektryczny nie może w pełni zastąpić profesjonalnego pedicure. Kiedy skóra biegnie na piętach, ten rodzaj unikalnego elektropem po prostu nie poradzi sobie. Jednak szczotka elektryczna pomoże utrzymać dobre nogi między procedurami, na przykład na wakacjach.

Wybierając urządzenie, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jego jakość. Plastikowe uchwyty i wałek powinny być mocne i nie powinny wykazywać nieprzyjemnego zapachu charakterystycznego dla sprzętu niskiej jakości. Im wyższa prędkość obrotowa rolek, tym lepsze usuwanie grubej warstwy skóry.

Dobrze, jeśli dodatkowy wymienny walec znajdzie się w kompletnym zestawie do piły elektrycznej do nóg. Nieźle, jeśli dysza z jednej strony zostanie zamknięta przez ciało, Elektroniczna rolka Scholl to zapobiegnie silnemu rozpraszaniu cząstek skóry. Dodatkowym atutem urządzenia będzie obecność szczotki do czyszczenia, pokrywa ochronna dyszy.

Nowoczesny rynek oferuje znaczną liczbę urządzeń do oczyszczania naszych ulubionych obcasów. Wybór dobrego i wysokiej jakości urządzenia może całkiem poradzić sobie z bezstronnym wyglądem stóp. Na przykład zestaw pedicure Getazone Tornado może być w pełni wykorzystywany jako profesjonalny elektryczny pilnik do stóp, ponieważ zawiera 14 dysz ściernych dla różnych obszarów skóry. To prawda, istnieje wiele takich urządzeń.

Popularny wśród płci pięknej jest elektryczny plik nożny Sholl Velvet Smooth. W ciągu zaledwie 5-10 minut pracy urządzenie oczyści nogi z odcisków i grubej skóry. Cena pilnika elektrycznego Schol, wyprodukowanego w Wielkiej Brytanii, nie jest niska. W razie potrzeby można go zastąpić tańszym chińskim odpowiednikiem, na przykład Jinding. Dobre wyniki dają urządzenia do oczyszczania obcasów Emjoi, A-sun, AEG, Vitek i innych.