Nie każdy rodzic może pochwalić się doskonałymi relacjami z dziećmi. Wydaje się, że ten prezent jest albo tam, albo wcale. Więc wielki ojciec Eddiego Murphy'ego nawet nie myśli, aby pomóc swojej żonie Paige w kłopotach związanych z córką Izzy ... i nie ukrywa tego.

Los wysłał aktorowi ogromną liczbę dzieci. Murphy ma aż dziewięć z nich, a tylko pięć urodziło się w małżeństwie z żoną Nicole. "Sprawić, by" dzieci nie były trudne, ale udział w ich wychowaniu to o wiele bardziej odpowiedzialna misja. Komik nie rozumie tego i przez 55 lat nie myśli o zmianie.

Sprawa inna niż męska

Niedawno gwiazda filmów "The Nutty Professor" i "Norbit's Tricks" bez ogródek odpowiadała na pytania dziennikarzy o swoją najmłodszą córkę, 4-miesięczne Izzy.

Czytaj także
  • Eddie Murphy nie chce komunikować się z córką z Melanie Brown
  • Niesamowite: żona Antonio Cromarty urodziła szóste dziecko po wazektomii swojego męża!
  • Piosenkarka Sinead O'Connor zniknęła na przedmieściach Chicago

Powiedział, że w pełni zależy od swojej żony, Paige Butcher, która zajmie się dzieckiem. Nie opiekuje się dzieckiem i nawet nie myśli o zmianie pieluszek! Dlaczego, kiedy matka może zrobić to o wiele lepiej! Murphy zauważył:

"Dlaczego miałbym torturować moje dziecko?"
Мерфи с бывшей женой и детьми Многодетный отец Эдди Мерфи отказался помогать гражданской жене Николь Митчелл с Эдди Мерфи и детьми