Dysphoria jest antonimem słowa "euforia", gdy drażliwość, wrażliwość, dokuczliwość i skąpstwo są obserwowane w zachowaniu osoby. Innymi słowy - depresja. Może wystąpić z następującymi dolegliwościami:

 • uzależnienie;
 • zespół napięcia przedmiesiączkowego ;
 • stres;
 • schizofrenia;
 • zaburzenia seksualne, problemy;
 • przewlekły ból;
 • bezsenność;
 • lęk nerwowy;
 • wszystkie rodzaje zaburzeń osobowości;
 • dysmorfofobia;
 • hipoglikemia;
 • nadczynność tarczycy;
 • Choroby Cushinga itp.

Uwaga! Dysphoria może poprzedzać epilepsję padaczki. Surowa forma objawia się przebłyskami gniewu, poczuciem rozpaczy i beznadziei, gniewu i tęsknoty. Zasadniczo jest to brak zainteresowania życiem, ogólnym niezadowoleniem i rozczarowaniem. Niestety, stały podobny nastrój prowadzi do nadużywania alkoholu lub narkotyków. W przypadku dysforii istnieją podmuchy popełnienia czynów bezprawnych. W tym stanie człowiek jest całkowicie bezbronny i nieszczęśliwy, chociaż stara się pokazać, że jest bardzo silny. Bądź uważny i pobłażliwy wobec swoich bliskich ludzi. Dbaj o swoich bliskich!

Dysfunkcja seksualna

Dysforia płciowa lub seksualna jest ostrym niezadowoleniem ze względu na status płciowy mężczyzny lub kobiety (płeć: mężczyzna lub kobieta), odrzucenie istniejącego. Przejawy tego typu dysforii mogą istnieć przez nieokreślony czas i mają wiele przyczyn. Człowiek czuje się nie "swobodnie", nie w swoim ciele. W formie, w jakiej teraz jest, jest niewygodny. Osoby z dysforią płciową próbują się przemienić przez ubieranie się w ubrania przeznaczone dla płci przeciwnej.

Dysfunkcje po okresie

Dysfunkcja postkomfortowa - po stosunku seksualnym powstaje niewyjaśniony: melancholia, lęk, płaczliwość, napięcie, drażliwość i niepokój. Bez względu na to, jaki był sukces. Charakter tej depresji nie został dotychczas ujawniony. Według badań, w niektórych przypadkach, po zdradzie lub możliwości zarażenia się (przypadkowe połączenia), z partnerami będącymi od siebie odlegle.

Przedmiesiączkowe dysforie

Jest to dość powszechne zjawisko, znane wielu kobietom, PMS. Aborcja, poród, zaburzenia neuropsychiatryczne i choroby zakaźne, brak uwagi i opieki u mężczyzn odgrywają wiodącą rolę w czynnikach wywołujących dysforyczny rozwój.

Dysfunkcje przedmiesiączkowe - leczenie

 1. Zbadaj i wyeliminuj "kobiece" choroby, infekcje.
 2. Kochaj siebie, szacunek; zaakceptuj siebie i kochaj tak, jak jesteś.
 3. Uwaga, umiłowany człowieku.
 4. Uświadomienie sobie, że jesteś kochany i potrzebny.

Leczenie dyspergowania

Aby ujawnić dysforię, nie wystarczy osądzać jej pierwszych znaków. Nie rób pochopnych wniosków. Zwykle wiele osób reaguje w ten sposób. Leczenie dyspergowania na bodźce zewnętrzne, a to jest całkiem normalne. Jednak sytuacja staje się bardziej skomplikowana, gdy konfiskaty stają się systematyczne i regularne. Nie pozwalają one człowiekowi żyć w pokoju, ale krewni i inni uważają, że ta reakcja ciała jest absolutnie adekwatna. Patologię można odróżnić od normalnego stanu osoby tylko wtedy, gdy jest bardzo uważny i podąża za częstotliwością i częstotliwością manifestacji.

Dziwne, że czasami stanowi dysforycznemu towarzyszy ekspresja urojeniowych koncepcji własnej wielkości i entuzjazmu bez powodu, gadatliwości. Średni stan dysforii obserwuje się przez 2-3 dni. Ale zdarza się, gdy są opóźnione o kilka tygodni, a zdrowe państwo kończy się i odzyskuje tak nagle, jak powstały.