Spokojny i długi, swobodny i dopasowany, jasny i skromny - wszystkie są w szafie każdej modnej kobiety. Piękne sukienki i sundresses przeszły długą drogę, a jeśli kiedyś były to ubrania do wypoczynku i nieformalnych spotkań, dziś są modele do pracy i specjalne okazje.

Co sprawia, że ​​sukienka różni się od sukienki?

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest wyraźne wyartykułowanie różnic między tymi dwoma szczegółami damskiej garderoby. Może się wydawać, że różnica nie jest niezbędna, ale w rzeczywistości są to dwie zupełnie różne rzeczy.

Główną różnicą jest górna część sukienki. Jeśli mówimy o sundress, to zawsze są paski. Zwykle dla sukienki wybierz cienkie i płynne tkaniny. Trudno to sobie wyobrazić, ale wcześniej nawet nie przyszło mu do głowy, że ten strój może być uszyty z gęstej tkaniny i noszony do nauki i pracy. Zasadniczo jest to główna różnica. W pozostałej części sukienki i sarafany mogą mieć najbardziej zróżnicowany krój, niezależnie od długości i pory roku.

Jeśli sukienkę zwykle nosi się na koszulce lub golfie, mówimy o ubraniach biurowych, to sukienka jest noszona wyłącznie na nagim ciele. Suknie istniały niemal we wszystkich zakątkach świata i były noszone przez wszystkie klasy społeczeństwa. Ale sukienkę musiała przejść bardziej ciernista ścieżka od części stroju ludowego rosyjskich wieśniaczek do nowoczesnego stylowego stroju.

Damskie sukienki i sundresses - odmiany

Obecnie nawet ceremonialne wydarzenia i imprezy towarzyskie są do przyjęcia w długich sukniach i sukienkach z "właściwym" krojem i dobrze dobranym materiałem. Teraz to ubrania na każdy dzień, na spacery i pracę. Długość i sylwetka z każdym sezonem stają się bardziej oryginalne i odważniejsze.

  1. Szydełkowane sukienki i sukienki zajmują szczególne miejsce na tej liście, ponieważ różnią się radykalnie od podobnych tkanin wykonanych z tkaniny. Takie stroje są zwykle wykonywane na zamówienie, a jako podszewka stosuje się drogie materiały, takie jak jedwab i satyna. Z reguły modele te mają bardzo wąski krój, bogatą dekorację z kamieni i koralików. Są to ekskluzywne i wyjątkowe rzeczy.
  2. Sukienki i sundresses wykonane z lnu Dziś jest bardzo popularny w biurze. Wyraźne linie cięcia, wygoda i oryginalne połączenie prostoty z elegancją pozwalają na tworzenie nowych obrazów każdego dnia. Możesz nosić sukienki i sundresses z lnianych sandałów na obcasie i baletu na płaskiej podeszwie. Dodatkiem do lnu są zazwyczaj ozdoby z drewna i kamienia lub elegancka biżuteria.
  3. Sukienki i sukienki z szyfonu pasują do garderób codziennych i wieczorowych. Na każdy dzień i spacery styliści zazwyczaj polecają wybór krótkich strojów i jaśniejszych odbitek. Obraz wieczorny powstaje z szyfonowych pastelowych tonów, a także z klasycznych złotych i czarnych kolorów.
  4. Sukienki i sundresses dla kobiet w ciąży większość kobiet wybiera podczas noszenia dziecka. We wczesnych etapach, prawie wszystkie style i krótkie długości są do Twojej dyspozycji. Ale w ostatnich tygodniach, kiedy nogi zauważalnie puchną, powinieneś preferować sukienki i sundresses na podłodze najcieńszych tkanin. Cięcie nie różni się zbytnio od modeli dla otyłych kobiet. Najczęściej sukienki i sundresses dla kobiet w ciąży są wykonane z wysokiej talii, sylwetki A, modele w kształcie rozszerzonej tuniki i oczywiście garnitur gang.

Bawełniane sukienki i sukienki są zwykle noszone z butami na niskim obcasie, ponieważ ten materiał wygląda prosto i kobieco. Bardziej wyrafinowane modele sukienek i sundresses z drogich tkanin lepiej uzupełniają buty na wysokim obcasie. Konieczne jest wybranie sukienki i sukienki zarówno dla pełnych, jak i standardowych figur, zgodnie z ich parametrami. Aby uprościć zadanie i stworzyć coś nowego każdego dnia, poszukaj prostych odbitek i odcieni tła, i po prostu uzupełnij tę bazę paskami, apaszkami, biżuterią i innymi akcesoriami.

Sukienki i sarafany 1Sukienki i sarafany 2Sukienki i sarafany 3
Sukienki i sarafany 4Sukienki i sarafany 5Sukienki i sarafany 6
Sukienki i sarafany 7Sukienki 8Sukienki i sarafany 9