W przeddzień oficjalnej części uroczystości ukończenia studiów przyszli absolwenci są zaskoczeni wyborem odpowiedniego stroju. O wiele łatwiej, jeśli kod ubioru Impreza jest wstępnie ustalona, ​​ale co należy nosić przy przedstawianiu dyplomu, jeśli wymagania dotyczące strony są nieobecne? Ścisły klasyczny garnitur, spódnica z bluzką, koszula ze spodniami lub sukienkę? Oczywiście sukienkę, bo ubrania na ceremonii rozdania dyplomów powinny być nie tylko praktyczne, ale także stylowe! Jak połączyć w jedną sukienkę wygodę codziennego stroju i powagę wieczoru? Zrozummy to.

Wybór sukni

Od razu zauważamy, że sukienka do prezentacji dyplomu nie powinna być długa. Po pierwsze, długość podłogi jest bardziej zgodna z wieczornym wydarzeniem. Ponadto, cenny dokument, nad którym musieliście pracować przez kilka lat, jest zwykle wręczany na scenie. Długa sukienka i buty na wysokim obcasie mogą powodować niezręczną sytuację, gdy wchodzisz po schodach na scenę. Długość "mini" nie jest również najlepszym rozwiązaniem przy wyborze sukienki na ceremonię uzyskania dyplomu. I nie chodzi tu o cechy postaci, jej zalety czy wady. Krótkie, uwodzicielskie sukienki w tak formalnym otoczeniu są po prostu nieistotne. Zatem długość koktajlu (10 centymetrów powyżej kolan) jest optymalna.

Jeśli uroczystość jest uroczysta, warto wybrać na rzecz sukien o średniej długości stylów klasycznych. Prosta suknia z płaszcza, wykonana z wysokiej jakości tkaniny i ozdobiona draperią, baskinką lub fantazyjnym dekoltem, byłaby całkiem odpowiednia. Zwróć uwagę na dopasowane modele z wysokim dekoltem i szerokimi paskami. Dopełnieniem wizerunku butów na obcasie i ścisłego sprzęgła będzie wyglądać niesamowicie kobieco, stylowo i elegancko.

Sukienka na studniówkę 1Sukienka na dyplom dyplomu 2Sukienka na studniówkę 3

Jeśli ceremonia wręczenia dokumentów dotyczących edukacji jest mniej żałosna, możesz sobie pozwolić na bardziej romantyczny i świąteczny wygląd. A sukienki koktajlowe z odpinanymi gorsetami i bujnymi spódnicami są idealne do tego celu! Modele z jedwabiu i szyfonu z falistymi falbankami, haftowane koralikami lub cekinowymi stanikami lub krawiectwo o płaskim kroju sprawiają, że wygląda on świątecznie i niewiarygodnie romantycznie. Sukienki z wielowarstwowymi spódnicami i bez ramiączek gorset wyglądają nie mniej imponująco. Ale kolor sukni na ceremonię może być dowolny. Najważniejsze jest to, że pozytywnie podkreśla kolor skóry, oczu i włosów.

Sukienka na dyplom dyplomu 4Sukienka do ukończenia szkoły 5Sukienka na studniówkę 6
Sukienka na studniówkę 7Sukienka do ukończenia szkoły 8Ubierz się, aby uzyskać dyplom 9
Sukienka na studniówkę 10Sukienka do ukończenia szkoły 11Sukienka do ukończenia szkoły 12