Hipsters - jedna z najczęściej dyskutowanych subkultur młodzieżowych naszych czasów. Niewiele ludzi pozostaje im obojętnych: hipsterzy albo kochają, albo nienawidzą. W tym artykule porozmawiamy o tym, jak ubierać biodrówki i próbujemy prześledzić charakterystyczne cechy stylu hipsterów.

Hipster - styl ubioru

Charakterystyczne cechy stylu biodrówki to celowe zaniedbanie, wolny styl i ostentacyjną obojętnością wobec własnego wyglądu. W tym przypadku czas na tworzenie obrazów i przemyślenie każdego szczegółu zamówienia jest wystarczająco długi.

Ważne jest, aby wybrać odpowiednie akcesoria: okulary, pasek, torebkę, kapelusz lub kapelusz. Bardzo często hipsterzy noszą okulary: z ciemnymi lub przezroczystymi soczewkami. Bardzo popularne są jasne felgi i szkła o różnym wystroju lub o nietypowym kształcie szkła - trójkątne, kwadratowe, trapezowe.

Fryzury w stylu Hipster są albo skomplikowane i skomplikowane, albo celowo nieostrożne. Faceci często noszą brodę lub wąsy.

Modne dziewczyny - ubrania

Aby wyglądać jak hipster, powinieneś przestrzegać kilku prostych zasad i nosić typowe ubrania dla hipstersów:

  1. Vintage rzeczy. Stare sukienki i koszule, wytarte spodnie, trampki i grube buty - to wszystko niekoniecznie kupuje się w elitarnych butikach. Większość hipstersów nie stroni od ubrań z drugiej ręki.
  2. Chude spodnie, obcisłe dżinsy, legginsy. Obcisłe spodnie w różnych kolorach to najbardziej rozpoznawalne stroje biodrówek. Jednak najbardziej popularne kolory hipsters są czarne.
  3. T-shirty z zabawnymi nadrukami i napisami. Możesz wybrać gotowy T-shirt lub zamówić jego produkcję według indywidualnego szkicu. Najczęściej hipsterzy noszą koszulki z obrazami bezpośrednio lub pośrednio powiązanymi z popkulturą lat 90.: zdjęcia z sitcomów, kreskówek lub gier wideo z tamtych czasów.
  4. Jasne pasy. Pasy mogą wyróżniać się nie tylko kolorem, ale również oryginalnym wykończeniem - cyrkoniami, kolcami, nitami, frędzlami lub aplikacjami - wszystko, co lubisz, zrobi.
  5. Trampki Najlepiej wybrać kultowy Martens lub Converse. Jednakże, jeśli nie ma możliwości zakupu markowych adidasów, zrobi to każdy.

Kilka przykładów, jak ubierać biodrówki, dziewczyny, możesz zobaczyć w naszej galerii.

Modne ubrania 1Modne ubrania 2Modne ubrania 3
Modne ubrania 4Ubrania Hipsters 5Ubrania Hipster 6
Ubrania Hipsters 7Stroje biodrówki 8Ubrania Hipster 9