Pieluchy Goon Współcześni rodzice mają trudności z wyobrażeniem sobie życia bez pieluszek. I wtedy powstaje pytanie, które produkty producenta są najlepsze dla twojego ukochanego. Dobry wybór będzie Japońskie pieluchy Goon od dawna cieszy się popularnością wśród konsumentów krajowych. Zastanów się, co dokładnie przyciągają mamy i tatusiów, którzy woleli tę markę.

Jakie są zalety pieluch japońskich Gong?

Wybór odpowiednich pieluszek jest bardzo ważny. Nawet najdroższe z nich nie zawsze będą najlepsze dla Twojej okruchów, ponieważ każde ciało dziecka jest indywidualne i może reagować na materiał o niskiej jakości, nie w najlepszy sposób. Jednak po zakupie pieluch Goon, możesz być pewien zdrowia swojego dziecka. Ich zalety to:

 1. Zastosowanie wyłącznie naturalnych materiałów hipoalergicznych do wytwarzania tych produktów. Kupując obu majtki Goon dla starszych dzieci i ich odpowiedniki dla noworodków, zostaniesz oszczędzony od nieprzyjemnych wysypek na skórze.
 2. Mała grubość, która jest bardzo ważnym parametrem. Dzięki temu pieluchy doskonale zachowują swój kształt, a wypełniacz nie kumuluje się w nich, zapewniając dziecku maksymalny komfort.
 3. Impregnacja wewnętrznej warstwy roztworem witaminy E. Jest to szczególnie dobre, gdy dziecko już zaczęło siedzieć, czołgać się lub chodzić, wykonując jednocześnie wiele aktywnych ruchów. W tym przypadku warto dać pierwszeństwo majtkom-majtkom Gong, które, jeśli są odpowiednio dobrane, leżą idealnie na dziecku i nie pocierają, nawet jeśli ma nadwrażliwą skórę i nie siedzi spokojnie przez minutę.
 4. Bez nieprzyjemnego zapachu. W tym samym czasie pieluchy nie są impregnowane sztucznym aromatem, ale są wytwarzane przy użyciu specjalnej technologii, która pozwala na stosowanie naturalnych pochłaniaczy wszelkich zapachów.
 5. Specjalne fałdy na wewnętrznej powierzchni, zapewniające doskonałą oddychalność i brak podrażnień na skórze. Dlatego pediatrzy często polecają pieluszki Goon noworodkom. Wszakże ich skóra często charakteryzuje się suchością i zwiększoną reakcją na tarcie mechaniczne, dlatego wymaga szczególnej ostrożności.
 6. Wygoda: specjalne etykiety na pasku z pieluchami pozwolą Ci je przymocować symetrycznie w ciągu kilku sekund.
 7. Brak przecieku: wszelkie majtki pieluchowe marki Goon, zarówno dla dziewcząt, jak i dla mężczyzn, będą idealnie chronić ubranie dziecka. Osiąga się to dzięki obecności miękkiej wewnętrznej osłony i równomiernego rozprowadzania warstwy chłonnej na całej powierzchni. Dlatego, niezależnie od fizjologii okruchów związanych z podłogą, produkty te gwarantują doskonałą suchość nóg i pleców. Ponadto na zewnętrznej stronie pieluch znajduje się specjalna folia membranowa, której rolą jest zatrzymywanie wilgoci. Jednocześnie jest doskonale oddychający.

Wielu rodziców uważa, że ​​szczególną zaletą jest to, że rynek jest reprezentowany jako majtki z pieluchami Goon dla chłopców i ich odpowiedników dla małych księżniczek. Biorą pod uwagę anatomiczne cechy dziecka: jeśli masz syna, zobaczysz, że w pierwszym wariancie specjalna strefa chłonna jest nieco wyższa niż w produktach dla dziewczynek.

Kupując, weź pod uwagę zakres rozmiarów pieluch Gong, które są zwykle w pełnym rozmiarze. Jeśli waga dziecka zbliża się do górnej granicy rozmiaru, który kupujesz, czas przejść do następnego. Linia tych produktów obejmuje:

 • pieluchy dla noworodków (do 5 kg, 90 szt.);
 • pieluszki S (4-8 kg, 84 szt.);
 • pieluszki M (6-11 kg, 64 szt.);
 • pieluszki L (9-14 kg, 54 szt.);
 • Pieluszki XL (12-20 kg, 42 szt.).

Majtki marki Goon są następujących typów:

 • S (4-8 kg);
 • M (dla dzieci, które nauczyły się tylko czołgać, 7-12 kg, unisex);
 • L (9-14 kg);
 • XL (12-20 kg);
 • XXL (dla dzieci od 4 lat i starszych, 13-25 kg)
 • XXXL (15-35 kg).

Majtki w rozmiarach L, XL i XXL można kupić w dwóch wersjach: chłopca i dziewczynki.

Pieluszki Baby GoonPieluchy dla dziewcząt GoonPieluchy Goon dla chłopców