Ubrania demi-season dla dzieci Wraz z pojawieniem się dziecka, priorytety i istotne wartości zmieniają się znacząco. I oczywiście, z podejściem jesiennym, każda matka opiekuńcza nie myśli przede wszystkim o nowej modnej sukience lub bluzce, ale o ubraniach dla dzieci w wieku przedsezonowym na okruchy.

W końcu dzieci rosną bardzo szybko, a kwestia zakupu najlepszych ubrań dla dzieci w okresie międzysezonowym ma znaczenie niemal każdej jesieni i wiosny. Dzisiaj asortyment kombinezonów i kurtek jest tak wielki, że rodzice czasami mają trudności z wyborem.

Idąc do sklepu dziecięcego, chcę kupić absolutnie wszystko - więc dziecięce rzeczy są jasne i piękne. Oczywiście, jeśli pozwalają na to możliwości finansowe, możesz kupić parę zestawów. Ale możesz sobie poradzić z małymi stratami w budżecie rodzinnym, jeśli celowo podejdziesz do wyboru.

Rozważymy więc najbardziej popularne i optymalne modele dziecięcych ubrań sezonowych na jesień i wiosnę, w zależności od wieku dziecka.

Odzież wierzchnia na jesień dla dzieci do roku

Podczas spaceru małe pancerze są nieaktywne: przeważnie śpią w wózku lub zapoznają się ze światem wokół matki w ramionach. Dlatego też, jako odzież na różne okazje, rodzice zazwyczaj wybierają ciepłe kombinezony lub kombinezony. Zalety takich modeli są oczywiste: niezawodnie chronią tył dziecka, łatwo się ubierają i nie utrudniają ruchów. Przekształcanie kombinezonu łatwo zamieniają się w kopertę dla noworodków i nadają się nawet na pierwsze spacery. Kupując taki produkt na wiosnę o kilka rozmiarów, dziecko ma szansę wykorzystać go nawet jesienią. Wybierając kombinezon, musisz zwrócić uwagę na:

  • jakość materiału, wypełniacz, producent (pod tym względem lepiej nie oszczędzać i kupować kombinezony ze sprawdzonych marek);
  • obecność dziąseł na tylnej części kaptura;
  • mankiety, które zapewniają mocniejsze dopasowanie mankietów i języka, który zakrywa zamek błyskawiczny;
  • kaptur (najlepiej zdejmowany).

Nie bądź niepotrzebnymi rękawiczkami i butami, dołączonymi do zestawu. Pozwoli to zaoszczędzić czas i pieniądze na zakupie bardzo potrzebnych akcesoriów dziecięcych.

odzież na różne okazje dla dzieci_1odzież na różne okazje dla dzieci_2odzież na różne okazje dla dzieci_3

Odzież wierzchnia dla dzieci od roku do piątego

W tym wieku wymagania dla odzieży wierzchniej dla dzieci na jesień i wiosnę znacznie wzrosły:

  1. Po pierwsze, musi być ciepło, więc można bezpiecznie chronić dziecko przed wiatrem i wilgocią.
  2. Po drugie - solidne, małe fidgety nie siedzą spokojnie - fajnie jest jeździć na wzgórzu po deszczu na jesieni lub wspinać się na największą kałużę na placu zabaw. Tkanina, z której uszyta jest odzież wierzchnia, powinna być łatwa do czyszczenia, odporna na zużycie i ścieranie. W tym samym czasie nie tracą swoich zewnętrznych cech po niekończących się praniach.
  3. Po trzecie, odzież nie powinna utrudniać ruchu. W przeciwnym razie, zbierając się na następny spacer, okruchy mogą po prostu odmówić noszenia kombinezonu lub kurtki zakupionej przez rodziców.

Jeśli chodzi o model, najlepszą opcją dla tego wieku jest osobny zestaw, który składa się z kurtki i pół-kombinezonu. Dzięki regulowanym pasom pół-kombinezonu istnieje szansa, że ​​wystarczy na co najmniej dwa sezony. Również spodnie z zamkniętymi plecami jest jeszcze o wiele cieplej i bezpieczniej. Umieszczając taki produkt w przedszkolu, matka nie musi się martwić, że jej dziecko będzie biegać z otwartym plecami.

odzież na różne okazje dla dzieci_4odzież na różne okazje dla dzieci_5odzież na różne okazje dla dzieci_6

Jesienna odzież wierzchnia dla dzieci po piątym roku życia

Chociaż niektórzy rodzice mają również nadzieję, że w tym wieku ich dzieci staną się spokojniejsze i bardziej rozsądne i przestaną bezmyślnie gonić plac zabaw, nie oznacza to, że najlepsze ubrania dla dzieci w okresie półsezonowym mogą być mniej jakościowe. Nadal trzeba zwrócić uwagę na odporność na wilgoć i inflację. Jako godną opcję można rozważyć zestaw izolowanych spodni z paskami i podłużną kurtkę z zamkniętą szyjką.

odzież na różne okazje dla dzieci_7odzież na różne okazje dla dzieci_8odzież na różne okazje dla dzieci_9