Etui na okulary zostało zaprojektowane przede wszystkim w celu ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi i zabrudzeniem. Ale nikt nie zabrania wybrania etui na okulary jako akcesorium i odebrać go wraz z nim i przy okazji. W końcu rzecz może być nie tylko funkcjonalna, ale także stać się jasnym akcentem na obrazie.

Pokrowiec na okulary1Pokrowiec na okulary4Futerał na okulary9

Co powinno być w przypadku okularów przeciwsłonecznych?

Wygodne może być trzymanie okularów przeciwsłonecznych w torebce, ale nie będą ci wdzięczni za to. Przecież w jej okularach na pewno porysuje się, wchodząc w kontakt z resztą zawartości, i może się zabrudzić, a kiedy po omacku ​​trafi się je w torebkę bez dna, soczewki będą nieuchronnie pokryte plamami palców. Jak więc powinna wyglądać obudowa przeciwsłoneczna, aby naprawdę spełniać swoje funkcje?

Rama Twarda obudowa do okularów, w przeciwieństwie do miękkich, jest w stanie ochronić je przed uszkodzeniami mechanicznymi. Miękki futerał nadaje się tylko w tych przypadkach, gdy jest noszony w woreczku ze sztywną ramą lub jeśli masz niedrogie okulary, których nie powinieneś wyrzucać w razie awarii.

Rozmiar . Podnieś skrzynkę na okulary ściśle według rozmiaru ramy. Nie powinny leżeć zbyt luźno, aby nie ulegać drżeniu. Ale zbyt blisko nich nie powinno być, w przeciwnym razie rama może się odkształcić.

Zapięcie . Klips lub zamek na szkle powinien działać idealnie - łatwo jest rozpiąć i zapiąć, aby nie uszkodzić okularów w procesie. Ale upewnij się, że się nie rozpina.

Miękki w środku . Aby chronić soczewki przed zadrapaniami, okulary powinny być wyłożone miękką szmatką (najlepiej aksamitną).

Dziś sklepy oferują szeroką gamę damskich oprawek do okularów, więc fashionistki mają okazję, gdy wybierają nie tylko myśl o praktyczności. Skóra, plastik, tkanina, na klipie i na błyskawicy, z jasnym drukuje , surowe i romantyczne, a nawet ręcznie - wszystkie są zdolne do dodania skórki do każdego obrazu, dzięki czemu jest on kompletny.

Skórzane etui na okulary

Skórzany futerał na okulary to nie tylko kosztowna walizka. Naprawdę niezawodnie chroni ramkę i soczewki przed uszkodzeniem, nawet jeśli zostały przypadkowo upuszczone, a jednocześnie może służyć jako doskonały niezależny dodatek. Wysokiej jakości skórzany futerał na okulary, dzięki naturalnym materiałom, będzie trwał dłużej niż rok. Taki produkt jest zawsze przyjemny do wzięcia pod uwagę, a jeszcze bardziej przyjemny do zaprezentowania komuś jako prezent, ponieważ przy użyciu tak wysokiej jakości i trwałego produktu, osoba będzie pamiętać Cię przez długi czas z wdzięcznością.

Etui na okulary 2Etui na okulary 3Etui na okulary5
Pokrywa do okularów6Etui na okulary 7Pokrowiec na okulary 10
Pokrowiec na okulary8Etui na okulary11Pokrowiec na okulary12