Historia tworzenia francuskich perfum dla kobiet rozpoczęła się w mieście Glass (Francja). W XVI wieku mieszkańcy miasta byli świadkami narodzin perfum. Bogate pola kwiatowe, położone poza miastem, skłoniły farmaceutów i pierwszych perfumiarzy do stworzenia zapachów. Pola były zdumieni ilością ziół i kwiatów, krzewów jaśminu, drzew pomarańczowych i róż. Poza tym przedmieścia Grosse są bogate w najdelikatniejsze i najcenniejsze surowce do perfum - jest to oliwkowa róża stołowa, która jest lepiej znana jako róża majowa. Dlatego nie jest dziwne, że Francja wciąż jest liderem w produkcji elitarnych kobiet, różniących się nie tylko wyrafinowanym, wykwintnym aromatem, ale także ich praktycznymi właściwościami.

Francuskie perfumy uważane są za najbardziej trwałe na świecie. Starożytna technologia przygotowania, która osiągnęła ponad stulecia doskonałości, pozwala stworzyć perfumy, które nie mają sobie równych. Chociaż producenci z Chin, Indii, Afryki Południowej i Maroka mają dostęp do luksusowych pól kwiatów i próbują stworzyć pozory prawdziwych perfum francuskich kobiet, używając podobnych surowców i taniej siły roboczej. Ale prawdziwi wielbiciele jakości i smaku nigdy nie wymienią francuskich perfum na nic innego.

Elita Francuskie perfumy - nazwy

Aby naprawdę docenić pracę perfumiarzy, powinieneś poczuć zapach najlepszych francuskich perfum, które w ostatnich latach zawierają perfumy Van Cleef & Arpels i Rochas.

Rochas desir pour femme

Rochas Desir pour Femme perfume, stworzony w 2007 roku, jest jednym z najpopularniejszych perfum dla francuskich elit kobiecych. Perfumy należą do grupy aromatów owoców i kwiatów. Desir pour Femme jest stworzony dla młodych marzycielskich osób, które żyją w świecie romansu i marzeń.

Uwagi wstępne: liczi, mandarynka, czarna porzeczka, truskawka.

Nuty serca: absolutna, lilia casablanca, róża, frezja, brzoskwinia.

Nuty bazy: ambret, drzewo sandałowe, paczula, czekolada.

Rochas desir pour femme

Van Cleef and Arpels Feerie

Substancje zapachowe Van Cleef i Arpels Feerie, które są najdroższe w linii Van Cleef & Arpels i należą do klasy luksusowej, zasługują na nie mniejszą uwagę. Perfumy należą do grupy zapachów drzewno-kwiatowych. Autorka Feerie Antonina Masondi zbudowała kompozycję na fioletu. Uzupełniono ją po włosku i czarnej porzeczce.

Delikatny, delikatny, elegancki wizerunek aromatu wzbogaca luksusem piękną butelkę ozdobioną metalową figurką bajki w tańcu.

Uwagi wstępne: czarna porzeczka, włoska mandarynka.

Nuty serca: bułgarska róża, egipski jaśmin.

Nuty bazy: irys, wetyweria.

Van Cleef and Arpels Feerie

Jak wybrać francuskie perfumy?

Mówiąc o zapachu perfum, główne kryteria to twój gust i, oczywiście, cel perfum. Do codziennego życia powinieneś wybierać spokojne, spokojne smaki, a na wieczór jasny, z charakterem. Takie perfumy mogą poprawić wyrazistość obrazu.

Jeśli wątpisz w utrzymywanie się zapachu, przyjdź do sklepu z czystym ciałem i posyp swoje ulubione perfumy na nadgarstku. Wieczorem można docenić nie tylko zapach perfum, ale także ich połączenie z naturalnym zapachem, co jest ważne. Aby mieć pewność, że wybrane perfumy są oryginalnym produktem, należy sprawdzić jakość opakowania, kraj produkcji i nazwę producenta.