trzymając przyjęcie urodzinowe Urodziny to święto, na które ludzie w każdym wieku czekają z niecierpliwością. Przecież w tym dniu są obsypani licznymi prezentami i pozdrowieniami, wypuszczają balony i fajerwerki i oferują im szeroką gamę gadżetów.

Dla rodziców, którzy spędzają wakacje dla dzieci, a zwłaszcza urodziny, jest dużo kłopotów. Wszystko, czego potrzebujesz, aby wstępnie przygotować, przygotować jedzenie, ustawić stół, określić gości, rozdać zaproszenia i wiele, wiele więcej. Obecnie istnieje wiele różnych agencji, które mają bogate doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu urodzin dzieci i wspólnie z wami przygotują odpowiedni scenariusz.

W każdym razie zdecydowałeś się skorzystać z usług agencji wakacyjnej lub zorganizować wszystko samemu, dla zabawy i produktywnego urlopu dla dzieci, musisz dokładnie rozważyć wszystkie szczegóły, ponieważ dzieci są bardzo wymagającymi widzami, a jednocześnie najbardziej wdzięczni.

Lepiej, żeby program na urodziny dzieci był zaprojektowany w tym samym stylu. Możesz wybrać na przykład postacie z kreskówek, które bardzo lubią Twoje dziecko i jego przyjaciół, lub ozdobić wszystko w stylu "Wyspy Skarbów" i statku pirackiego.

W tym artykule proponujemy różne pomysły na zorganizowanie przyjęcia urodzinowego dla dzieci w różnym wieku, za pomocą którego bez trudu możesz dać swojemu dziecku i przyjaciołom wymarzone wakacje.

Programy do narodzin dziecka od 1 do 4 lat

Jedną z ulubionych kreskówek dla dzieci w tym wieku jest Luntik. Specjalnie zaproszony animator lub tata może bawić gości, przedstawiając Luntikę i innych dorosłych - swoich przyjaciół. Scenariusz można również zaprojektować w stylu kreskówki "Masza i niedźwiedź", czyli ulubionych dziecięcych bajek, takich jak "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków" lub "Mały czerwony kapturek".

Konieczne jest włączenie zabaw na świeżym powietrzu dla dzieci w programie wakacyjnym - zabawa w chowanego, nadrabianie zaległości i więcej, do których dorośli również chętnie dołączają. Ponadto dzieci w tym wieku szaleńczo lubią mydło i bąbelki powietrza.

Urlop dla najmłodszych powinien trwać nie dłużej niż 2 godziny, ponieważ dzieci bardzo szybko się męczą, a ponadto w tym wieku śpią długo w ciągu dnia.

Pomysły na wakacje dla dzieci w wieku 5-9 lat

Dziewczęta w wieku przedszkolnym i uczniowie z klas podstawowych zazwyczaj interesują się innymi kreskówkami, na przykład "Smerfy" lub "Klub Winx Fairy". Chłopcy wolą grać piratów lub Indian.

Dzieci w tym wieku są bardziej pracowite i lubią odgadnąć różne zagadki i szarady, ale nie zapominaj o aktywnych grach - przez długi czas ci goście również nie będą mogli usiedzieć spokojnie. Urlop można budować już w formie mini-konkursów i przekaźników, wcześniej przygotuj drobne upominki dla zwycięzców i nagrody motywacyjne dla przegranych, aby dzieci się nie obraziły.

Ponadto młodsze dzieci są jeszcze szybko zmęczone, a ich wakacje lepiej jest nie organizować w późniejszym czasie i trwającym dłużej niż trzy godziny.

Opcje urodzinowe dla nastolatka

Z chłopakami w wieku powyżej 10 lat jest to o wiele łatwiejsze, możesz zorganizować dla nich uroczystość przez cały dzień. Cicha godzina u tych dzieci już nie istnieje i nie są tak zmęczone.

Ponadto nastolatki zazwyczaj biorą czynny udział w organizowaniu własnych wakacji, a Ty nie musisz się z tym zmagać. Jedyne, co bardzo zależy od miejsca urodzin dzieci - w domu Nie zawsze możesz sobie pozwolić na to, co możesz zrobić, na przykład w studiu gier lub kawiarni, a wynajęcie specjalnego pokoju na dłuższy czas jest dość drogie. Wielu rodziców uważa idealną opcję na wakacje w naturze jednak jest to również bardzo trudne w zimie.

z okazji urodzin dzieci 1trzymając przyjęcie urodzinowe 2trzymając przyjęcie urodzinowe 3
z okazji urodzin dziecka 4z okazji urodzin dziecka 5z okazji urodzin dziecka 6
trzymając urodziny dziecka 7trzymając przyjęcie urodzinowe 8trzymając przyjęcie urodzinowe 9