Proste sztuczki dla dzieci Aby rozproszyć uwagę dziecka, możesz go zainteresować pokazując lekkie dziecinne sztuczki. Tak jest rozrywka przydatne dla jednego dziecka, a na przykład dla dużego święta urodziny Nie jest to konieczne, aby zatrudnić animatora i zapłacić duże pieniądze, każdy może opanować proste i ciekawe sztuczki dla dzieci.

Rodzaje reprezentacji

Najłatwiejsze sztuczki dla dzieci to te, dla których specjalne rekwizyty nie są potrzebne. Aby je wszystkie mieć można znaleźć w domu.

Korzystanie z akcesoriów do szycia

  1. Piłka nie pęka od szprych. "Niemożliwe" - powie publiczność. Dziecko z łatwością wykona tę sztuczkę i zaskoczy innych. Wystarczy umieścić przyszłą punkcję za pomocą igły, która ma być zapieczętowana kawałkami szkockiej i voila!
  2. Gwintowanie igły nie zawsze jest możliwe w jasnym świetle, ale za nią nie ma nikogo. Dzieciak z łatwością zademonstruje ich niesamowitą umiejętność widowni. Najważniejsze to trzymać go plecami do ściany. Absolutnie identyczne igły i nici są brane, jedna z nich chowa się w ubraniach i jest zastępowana w procesie prezentacji.

Łatwe sztuczki dla dzieci z monetami

  1. Nie każdy może zrzucić monetę. Taki trik zaskoczy publiczność dzieci i zachwyci wszystkich. Moneta powinna być umieszczona na stole w niewielkiej odległości od krawędzi (około 10 centymetrów). Połóż otwartą dłoń na wierzchu i zacznij stopniowo wycierać monetę na stole, powoli przesuwając ją do krawędzi. Aby odwrócić uwagę publiczności, lepiej wymyślić zabawny wiersz (zaklęcie). Nie podnoś dłoni, gdy tylko moneta będzie na kolanach. Aby stworzyć efekt, że dłoń nie była używana, warto trochę unieść, pozostawiając palce na stole.
  2. Aby dopingować młodego widza, powinieneś być sprytny. Moneta leżąca na stole może być pokryta czymś nieprzejrzystym. Czapkę lub kubek zrobi. Przyciągnij dzieci do udziału, zapraszając je do zdobycia monety bez dotykania przedmiotu, którym jest ona przykryta. Po kilku nieudanych próbach powiedz, że moneta jest już w twojej kieszeni i możesz ją sprawdzić podnosząc kapelusz (kubek). W momencie powrotu do zdrowia złap monetę z napisem "Ups, wyjąłem i nie dotknąłem kapelusza".

Inne najprostsze sztuczki dla dzieci

Jeśli w domu jest nieprzejrzysty dzbanek, możesz go użyć w prezentacji. Pokaż widzom, że on i twoje ręce są puste. I nagle, po obniżeniu ręki - woda wylewa się! Ostrość powinna być wykonywana w kurtce, w której rękawie zebrana gruszka jest ukryta za pomocą wody, za pomocą której uzyskuje się efekt. lekkie sztuczki dla dzieci

Lekkie sztuczki z kartami dla dzieci

Sztuczki z użyciem kart to odgadnięcie wybranej karty.

Poproś widza o wybranie dowolnej karty i zwróć ją na pokład. Po kilku zmianach łatwo uzyskasz właściwy! Pytasz się, jak? Chodzi o to, że musisz pamiętać kartę dolną i tę wybraną przez widza, aby umieścić ją na wierzchu talii. Po zdjęciu wierzchowca i odłożeniu go, będzie pod widzem i zawsze możesz go znaleźć.

Aby prezentacja nie zawiedzie, starannie przetestuj wszystkie triki z góry.