Po wydaniu szeregu produktów uszytych przy użyciu opatentowanej technologii Omni-Heat, światowej sławy producent Columbia cieszył się nie tylko sportowcami, ale także miłośnikami aktywności na świeżym powietrzu. Istnieje kilka rodzajów produktów Columbia Omni-Heat dostępnych na rynku, w tym kurtki, buty, bielizna termiczna, czapki i rękawiczki.

Cała esencja innowacji sprowadza się do "inteligentnej" regulacji ciepła. Aluminiowe kropki umieszczone wewnątrz produktów odbijają ciepło ludzkie z ich powierzchni, co pozwala zaoszczędzić 20% więcej.

Początkowo zawodnicy kanadyjskiej drużyny olimpijskiej mieli na sobie kurtki i bieliznę termiczną. Eksperyment okazał się sukcesem, aw praktyce potwierdzono skuteczność tej technologii. Jednak wynik uzyskany podczas zawodów może nie zostać potwierdzony w warunkach zwykłej zimy, charakterystycznej dla naszych krawędzi, a poza tym na Igrzyskach Olimpijskich aktywność ta jest znacznie większa niż w życiu, nawet przy aktywnym wypoczynku. Dlatego nie jest zaskakujące, że zawodnicy nie byli zimni. Ale ubrania Omni Heat pozwalają nie tylko ogrzać się. Sekretem, dzięki któremu człowiek czuje się komfortowo niezależnie od warunków pogodowych, jest konstrukcja membrany. Chroni przed przegrzaniem, zapewniając odprowadzanie wilgoci i nadmiar ciepła na zewnątrz.

Później producent zgodził się testować ubrania w rzeczywistych warunkach pogodowych. Ubrania wytrzymały silne podmuchy wiatru, spadki temperatury, opady śniegu i lodu, co tylko potwierdziło jakość.

Buty zimowe Columbia Omni-Heat

Buty Columbia Omni-Heat, z reguły, są lekkie i ciepłe. Większość modeli jest przeznaczona do zajęć na świeżym powietrzu i do miasta. Wewnątrz znajduje się powłoka srebrzystych punktów, typowa dla technologii Omni-Heat. Membrana chroni przed wilgocią wewnątrz nawet przy długich pobytach na ulicy. Wciąż zima buty z kolumbii Omni-Heat wodoodporny, więc slush nie będziesz się bał. Dzięki technologii Omni-Grip podeszwa butów Columbia zapewnia dobrą amortyzację, ustala stopę w prawidłowej pozycji, a bieżnik jest zaprojektowany tak, aby sprostać wszystkim zimowym niespodziankom, w tym lodzie. Niezawodny chwyt jest gwarantowany.

Damska kurtka Columbia Omni-Heat

Kurtki Columbia Omni-Heat są wystarczająco cienkie, co jest ważne zajęcia na świeżym powietrzu . Wodoodporność jest zapewniona dzięki specjalnej tkaninie ze specjalną impregnacją, klejone szwy i laminowane elementy mocujące. Do kurtek charakterystyczna srebrna podszewka, odpinany kaptur, mankiety na rękawach, spódnica śnieżna. Kurtki damskie są prezentowane w różnych modelach i kolorach. Nie bój się wybierać koloru białego lub żadnych odcieni jasnych, możesz łatwo usunąć drobny brud za pomocą wilgotnej szmatki lub gąbki.

Bielizna termiczna Columbia Omni-Heat

Bielizna termiczna Columbia jest bardzo elastyczna. Aby wygodnie nosić, musisz wybrać odpowiedni rozmiar. Bielizna powinna być jak druga skóra - całkowicie otulać ciało. Efekt zostanie zagwarantowany. Bielizna termiczna Columbia Omni-Heat nadaje się nie tylko do aktywności na świeżym powietrzu, ale także do codziennego noszenia. Oprócz technologii Omni-Heat system Omni-Wick jest obecny w bieliźnie. Zapewnia szybkie usuwanie oparów ciała. Z jego zastosowaniem wykonuje się wkładki na talii, klin pachowy i klin.

Aby odzież i buty Columbia Omni-Heat służyły Ci tak długo, jak to możliwe, zapewnij jej właściwą opiekę. Obserwować tryb temperatury podczas mycia, nie suszyć produktów na baterii, nie używać agresywnych chemikaliów.

Columbia Omni-Heat1Columbia Omni-Heat2Columbia Omni-Heat3
Columbia Omni-Heat4Columbia Omni-Heat5Columbia Omni-Heat6
Columbia Omni-Heat7Columbia Omni-Heat8Columbia Omni-Heat9