W tym sezonie wszystko jasne i modne. Dlatego możesz bezpiecznie kupić kolorowe spodnie to prawie zalało podium. Nie tylko ozdobią twoje nogi, ale również dodadzą ci dobrego samopoczucia.

Spodnie damskie w kolorze - odmiany

Dostępne są w różnych kolorach i odcieniach: zielonym, niebieskim, żółtym, pomarańczowym, czerwonym, fioletowym. Niektóre spodnie łączą kilka kolorów. W tych spodniach nie są zauważone, po prostu nie zostaniesz.

Oczywiście różnorodność modeli jest ogromna, ale są spodnie, na które należy zwrócić szczególną uwagę:

  1. Kolorowe obcisłe spodnie. Bardzo popularny model. W talii i strefie biodrowej są nieco wolne, ale na dole zauzhivayutsya. W takich spodniach możesz ukryć te dodatkowe kilogramy i mały brzuszek. Nawiasem mówiąc, w tym sezonie trend stał się kolorowymi zwężonymi spodniami neonowych odcieni.
  2. Kolorowy obcisłe spodnie . Pasują dostatecznie obcisłej nogi, bardziej jak legginsy. Spodnie mogą być szyte z lekkiego materiału lub gęstszego, na przykład dżinsu. Noszenie takich modeli jest najlepsze, jeśli jesteś właścicielem smukłych nóg.
  3. Kolorowy krótkie spodnie . Długość tych spodni może sięgać kostki lub łydki. Wyglądają pięknie na wysokich obcasach lub w połączeniu z butami na platformie. Dzięki nim noga wydaje się krucha i delikatna.
  4. Damskie proste spodnie koloru. Jeśli chcesz ukryć niedociągnięcia nóg, pomoże ci bezpośredni model. Spodobają się dziewczynom preferującym klasyczne spodnie krawieckie.
  5. Spodnie z kolorowym nadrukiem. Spodnie można zszyć za pomocą elementów kolorowych wstawek, na przykład po bokach. Lub na nogach można zastosować rysunek lub oryginalny nadruk: komórka, pasek, geometryczne kształty, groszek, kwiaty. Spodnie mogą łączyć kilka kolorowych klocków, np. Czerwony i niebieski, biały i czarny. Nawiasem mówiąc, połączenie czerni i bieli jest bardzo ważne w tym sezonie, na przykład przed spodem są białe, a grzbiet jest czarny.

Czy kolorowe spodnie pasują do tłuszczu?

Jeśli twoja postać jest daleka od idealnych form i standardów, i nosić jasne i stylowe spodnie tak samo naprawdę chcesz, a następnie założyć. Wybierając modne kolorowe spodnie, musisz pamiętać, że nie powinieneś kupować modeli jasnych odcieni. Mogą zwiększyć nogi i dodać dodatkowe funty. Gdybyście byli idealnymi spodniami nasyconymi kolorami: ciemnozielony, ciemnoniebieski, bogaty fiolet. Możesz także eksperymentować ze spodniami w klatce lub pasku.

Kolorowe spodnie 1Kolorowe spodnie 2Kolorowe spodnie 3
Kolorowe spodnie 4Kolorowe spodnie 5Kolorowe spodnie 6
Spodnie w kolorze 7Spodnie kolorowe 8Spodnie w kolorze 9