Falbana jest kołnierzem z kilku warstw falban. Będąc niegdyś surowym elementem odzieży, dziś jest dość swobodnie używana i zdobi nie tylko bluzki , ale także inne damskie stroje.

Eleganckie pozdrowienia z przeszłości

Początkowo kołnierz żabotu był detalem męskiego garnituru, ale wszystko, co jest złe, ale piękne, natychmiast staje się własnością kobiet. Dziś słynne domy mody używają żabotów w swoich kolekcjach - sukienki stają się spektakularne i kobiece. Obecnie prawie nikt nie może nazwać takiego kołnierzyka męskim.

Wiele osób ubierających się w koszulę tworzy własny kołnierzyk z koronki bez poświęcania na to czasu. Dzianinowany żabot również nie jest skomplikowany w wykonaniu - najbardziej skomplikowanym w tym procesie być może będzie wykonanie wzoru. Możesz przymocować domowy kołnierzyk do ubrań za pomocą wstążek lub pięknej broszki.

Sukienka, kurtka albo płaszcz z falbanką będzie lubiany przez romantycznych ludzi, ale te rzeczy, oczywiście, powinny być kupowane przez dziewczyny, które podążają za modą i podążają za jej trendami.

Rodzaje falbany

Ten interesujący kołnierz może mieć różne warianty:

  • chłód jest kołnierzem w formie lotki wyciętej wzdłuż kosy lub koła;
  • "Kaptur" zwykle jest szyta w kołnierz;
  • Kołnierz-kokarda to szalik shanelevsky, pięknie zawiązany na przodzie.

Wszystkie te odmiany wyglądają bardzo atrakcyjnie na ubraniach i dobrze wyglądają na codziennych ubraniach i na świąteczne. Również kołnierz żabka może być zdejmowany - jest to bardzo wygodne, trzeba szybko odrodzić się i uczynić swój garnitur bardziej eleganckim.

Ten elegancki dodatek w różnych wersjach będzie odpowiedni w biurze, w teatrze, na spacerze, podczas uroczystości. Kobieta, która wybiera ubrania z takim kołnierzem, będzie wyglądać atrakcyjnie i czuła w każdym otoczeniu.

Żabka kołnierzowa 1Kołnierz z kołnierzykiem 2Kołnierz z kołnierzem 3
Żabka kołnierzowa 4Kołnierz z kołnierzem 5Kołnierz z kołnierzem 6
Kołnierz z kołnierzem 7Kołnierz z kołnierzem 8Żabka kołnierzowa 9