Ubrania Malo to połączenie luksusu, kobiecego wdzięku, piękna i wykwintnego smaku. Nawet najbardziej znani krytycy są zachwyceni każdym produktem włoskiego producenta. Każda część garderoby tej marki zapewnia stały komfort, który jednocześnie pozwala cieszyć się oryginalnym wzornictwem i pięknem. Kaszmirowy kardigan, tunikę, wykwintny strój lub sweter z dzianiny - wszystkie te ubrania stają się nie tylko częścią garderoby, ale także częścią twojej duszy. Nigdy nie będzie chciała się z nią rozstać.

Porozmawiajmy o jakości

Historia Malo rozpoczęła się we Włoszech w 1972 roku, firma szybko stała się najpopularniejszym producentem dzianin. Sekret wysokiego poziomu komfortu każdego modelu kolekcji tkwi w specjalnym rodzaju kaszmiru, który jest wykonany wyłącznie z naturalnych włókien o unikalnych metodach tkania. Elastyczne i cienkie pasma sprawiają, że sukienka lub kardigan są lekkie i elastyczne. Aby stworzyć swój producent dzianin wykorzystuje nowoczesną technologię i klasyczne maszyny tkackie. Niezwykłe połączenie nowych technologii i doświadczeń poprzednich pokoleń pozwala uzyskać stylowe i wyrafinowane ubrania z dzianin, co odzwierciedla upodobanie do tradycyjnego wykonania.

W 2013 roku oprócz odzieży męskiej i damskiej wykonanej z kaszmirowej tkaniny Malo produkuje także kolekcje odzieży dziecięcej, artykułów gospodarstwa domowego i galanterii skórzanej. Każda nowa linia odzieży marki Malo jest potwierdzeniem niezrównanego włoskiego smaku i pragnienia luksusu. Całkiem niedawno światowej sławy Alessandro Dell`Acqua został mianowany dyrektorem kreatywnym firmy. Jest znany ze szczególnej żartobliwości i zmysłowości swoich prac. Podstawową ideą każdej kolekcji jest to, że każda kobieta powinna być zawsze pożądana.

Odzież Malo 1Odzież Malo 2Odzież Malo 3
Odzież Malo 4Odzież Malo 5Malo 6 Odzież
Malo 7 OdzieżUbrania Malo 8Malo 9 Odzież