Tygodnie mody, które minęły pod koniec zimy, nadały ton, a rynek masowy i projektanci podchwycili trendy, masowo je rozpowszechniając. Demokratyczna jak nigdy wcześniej moda 2015 wyraźnie wskazuje, że lato będzie ciepłe, a odzież damska będzie jasna i wygodna. Permissiveness (w dobrym tego słowa znaczeniu) nie może się nie cieszyć, ponieważ ubrania dla kobiet są stylistycznie tak różnorodne, że prawie nie ma sensu pytać, co będzie modne latem 2015 roku. Wszystko jest możliwe! Ale to nie oznacza, że ​​główne kierunki są rozmyte lub nieobecne. Stylowe ubrania na lato 2015 roku mają coś wspólnego, o czym będziemy dyskutować w tym artykule.

Wyższość stylu

Wszyscy projektanci rywalizowali ze sobą, że modne ubrania dla dziewczynek na lato 2015 roku powinny być zarówno piękne, jak i wygodne. W nowym sezonie praktycznie nie było miejsca na kunsztowny krój i obfitą dekorację. Nie mówiąc nic, wiodące domy mody prezentowały kolekcje wiosenno-letnie, których dominującą cechą był elegancki, ale jednocześnie bardzo prosty styl lat siedemdziesiątych ubiegłego tysiąclecia. Trendem lata 2015 roku jest odzież, która wyraża charakter właściciela, służy jako dodatek, sposób wyrażania siebie. Proste sylwetki w kształcie litery A, które są najwyraźniej pokazywane, oczywiście, w sukienkach, znów mają znaczenie. Zamiast bogatego wystroju w postaci złożonych kołnierzyków, kieszonek na łaty, grubych drapowań i projektantów warstw sugerują eksperymentowanie z wzorami na tkaninach i ich fakturach. A to oznacza, że ​​główną rolę przypisują druki i kolory.

Ubrania letnie 2015 1Ubrania letnie 2015 2Ubrania letnie 2015 3
Ubrania letnie 2015 4Ubrania letnie 2015 5Ubrania letnie 2015 6

Jeśli zignorujemy fakt, że odcień winno-brązowy o nazwie "Marsala" jest modnym kolorem ubrań w 2015 roku, lato będzie prezentowało wiele niespodzianek. Oprócz stylowego czarno-białego monochromu, który jest obecny w wielu kolekcjach projektantów, kolory, które są tradycyjnie uważane za lato, są istotne. Jest słonecznie żółta, co jest idealne dla młodych dziewcząt o ciemnej skórze i ciemnych włosach, i niebieskich, podkreślających kruchość blondynki i szmaragdowo-ziołowych, szaleńczo ułożonych z rudymi włosami. Innym modnym sezonowym kolorem ubrań, które charakteryzują lato 2015 roku, jest kolor biały. Tak, można to nazwać praktycznym tylko warunkowo, ale dziewczyna w olśniewającej sukience, fruwającej z lekkiej bryzy, wygląda świetnie!

Nie pozostawiono bez opieki i pastelowe kolory . Delikatny pudrowy, stonowany różowy, niebieski i wszystkie odcienie beżu - te kolory mogą być używane do robienia codziennych i wieczornych łuków.

Ubrania letnie 2015 7Ubrania Lato 2015 8Ubrania letnie 2015 9
Ubrania letnie 2015 10Ubrania Lato 2015 11Ubrania letnie 2015 12
Nowy sezon

Poprawiając lub tworząc od zera swój własny styl ubierania na lato 2015 r., Należy wziąć pod uwagę najbardziej soczyste nowe przedmioty proponowane przez projektantów mody. I będzie ich dużo w nadchodzącym sezonie. Biorąc pod uwagę nowości lata 2015 r., Trudno nie zauważyć, że ubrania dla dziewcząt uzyskały pikantne detale. Chodzi o artystyczne wycięcia. Trudni i oryginalni projektanci cięli już wcześniej zaskakiwali, ale teraz pojawiają się w najbardziej nieoczekiwanych miejscach. Na przykład na linii talii, zmieniając lato blezer w kreatywnym topie lub na biodrach, eksponując na otaczającą uwodzicielską kobiecą formę.

Nowe produkty czekają na dziewczyny i na plażową modę, bo teraz nie tylko stroje kąpielowe w sporcie czy w stylu retro są odpowiednie, ale także modele z długimi rękawami. Chcesz trafić do odpoczynku publiczności? Załóż strój kąpielowy, w którym dolna część jest wykonana z tkaniny, w kontrastowym kolorze z blatem.

Ubrania letnie 2015 13Ubrania letnie 2015 14Ubrania letnie 2015 15
Odzież letnia 2015 16Ubrania letnie 2015 17Odzież letnia 2015 18
Ubrania letnie 2015 19Ubrania letnie 2015 20Ubrania Lato 2015 21