Historia marki Lacoste sięga roku 1926, kiedy dość znany francuski tenisista Rene Lacoste osobiście wyposażył koszulę z krótkim rękawem. Koszula została wykonana z dzianiny i była bardzo wygodna do gry w tenisa podczas letnich upałów. W tym czasie była to pierwsza sportowa odzież sportowa. Godne uwagi jest to, że we Francji tylko z długimi rękawami były modne, a nowy model koszuli bez rękawów był uderzająco odmienny od tradycyjnego stroju francuskiego.

Dziś marka Lacoste jest jedną z najpopularniejszych marek nowoczesnej odzieży sportowej. Odzież damska Lacoste jest dostępny w ponad 110 krajach na całym świecie. Można śmiało powiedzieć, że odzież sportowa włoskiej marki Lacoste to innowacyjny wizerunek aktywnego stylu życia. Wysokiej jakości tkanina to wyłącznie 100% bawełna, a nie szkodliwe włókna syntetyczne. Ponadto tkanina nie marszczy się wcale i czujesz się w niej komfortowo o każdej porze roku. Firmowe logo modnej odzieży sportowej to haftowany zielony krokodyl. Za to, co słynny francuski projektant i tenisista Rene Lacoste nazywano "krokodylem".

Odzież damska Lacoste

Pierwsza kolekcja kobiecych t-shirtów Lacoste pojawiła się osiemdziesiąt lat temu, w 1933 roku. Kolekcja wyróżniała się wygodnymi modelami spodenek i koszulek bez rękawów. Już w tym czasie na wypuszczonych produktach był haftowany wizerunek zielonego krokodyla. Z biegiem czasu marka odzieży sportowej coraz bardziej poszerzała swój asortyment, wprowadzając nowe nietypowe i modne linie butów, okularów, zegarków, aw szczególności damskich koszulek Lacoste. Pod koniec ubiegłego stulecia marka stała się symbolem rewolucji w odzieży sportowej.

Obecnie produkty Lacoste dla kobiet słyną nie tylko z oryginalnego wzornictwa, ale także z wyjątkowej jakości. Damskie kurtki Lacoste przez długi czas wyglądają jak nowe, poza tym są bardzo wygodne i praktyczne i nie podlegają mody. Doświadczeni projektanci Lacoste stale próbują wymyślać wszystkie nowe i wyrafinowane modele i pracują nad rozwojem ulepszonych technologii do całej produkcji markowych ubrań.

Od 2001 roku Christopher Lamer stał się głównym dyrektorem marki modowej. To właśnie po tym, jak kierownictwo firmy przeszło mu w ręce, koszule damskie Lacoste zaczęły różnić się wyrafinowanym stylem i elegancją, mimo że nowoczesne modele Lacoste nadal pozostają praktyczne i wygodne. W końcu odzież sportowa dla kobiet Lacoste to najlepszy sposób na aktywne uprawianie sportu i noszenie w życiu codziennym. Kolekcja okularów i zegarków od znanej marki pomoże Ci stworzyć swój własny, niepowtarzalny i indywidualny styl.

Kolekcja odzieży Lacoste wiosną i latem 2013 roku

W nowym 2013 roku marka Lacoste oferuje modele wykonane w sportowym, nowoczesnym stylu. Również sportowcy i aktywne kobiety mody będą mogli korzystać z szerokiej gamy wygodnych stylowych zestawów odzieży damskiej. Wiosenno-letnia kolekcja zawiera różne krótkie spodenki, przestronne t-shirty, marynarki i oczywiście stylowe koszulki polo. Ubrania z nowej kolekcji są wykonane wyłącznie z wysokiej jakości materiałów, zgodnie z najlepszymi tradycjami związanymi z marką modową. W kategorii kolorów dominują przeważnie odcienie bieli, czerwieni i pomarańczy. Odzież sportowa od Lacoste - to praktyczność, elegancja i wyjątkowy szyk!

Odzież Lacoste 1Odzież Lacoste 2Odzież Lacoste 7
Lacoste 3 OdzieżLacoste 4 OdzieżLacoste 5 Odzież
Lacoste 6 OdzieżLacoste 8 OdzieżLacoste 9 Odzież