Ręcznie robione prezenty są zawsze przyjemnością, ponieważ ktoś wkłada w nich swoje uczucia i energię. Dla ukochanej osoby własnymi rękami możesz zrobić książeczkę czekową z życzeniami, co spowoduje wiele pozytywnych emocje . To wspaniały prezent, który sprawi, że relacje będą bardziej interesujące i przyjemniejsze. Istnieje kilka opcji jego projektowania i, w zasadzie, istniejące warsztaty mogą być wykorzystane jako podstawa do stworzenia unikalnego arcydzieła.

Jak zrobić książeczkę czekową pragnień dla męża lub chłopaka?

Istnieje wiele technik, które pozwalają sobie na taki dar. Ważne jest, aby książka była mała, wystarczy format A6. Dar musi być podpisany i musi zostać sporządzony w oficjalnej formie. Na przykład "Numer książeczki czekowej został wydany po nazwie, numerze. Przenieś na inne osoby lub skorzystaj z kontroli ponownie. " Męskie pragnienia książeczki czekowej powinny być umieszczone po jednej na stronę, ale ich liczba jest ustalana wyłącznie przez darczyńcę. Zaleca się ustalenie konkretnego harmonogramu realizacji pragnień. Aby uniknąć problemów z użytkowaniem, zaleca się podanie szczegółowych instrukcji. W nim opisać, do kogo jest przeznaczony, jak i kiedy można korzystać z czeków, wskazuje, że po użyciu czek staje się nieważny. Można zauważyć, że jeśli wykonawca odmówi spełnienia pragnienia, wówczas właściciel książki ma możliwość zrealizowania dwóch dodatkowych życzeń. Własnymi rękami możesz stworzyć książeczkę czekową pożądania ukochanej osoby za pomocą fantazji i improwizowanych materiałów.

Szczegółowe warsztaty na temat tworzenia książeczki czekowej

Do pracy trzeba wziąć grubo zabarwiony karton i papier, różne obrazy z czasopism lub wydruków z Internetu, wstążki i inny wystrój. Jeśli chodzi o narzędzia, to dla tej klasy mistrzowskiej weź punch, nożyczki, ołówek, linijkę, klej i dwustronną taśmę. Książeczka czekowa składa się z kilku etapów:

 1. Na początek zapisz pomysły na książeczkę czekową, aby policzyć liczbę przyszłych stron. Zbieraj zdjęcia dla nich, a to pomoże mężczyźnie wyobrazić sobie, czego może się spodziewać.
 2. książeczki czekowe dla ukochanej zrób to sam1
 3. Wycinamy prostokąty o wymiarach 7x15 cm, ich liczba powinna odpowiadać liczbie życzeń plus dwa na okładce. Aby ułatwić wygodne odryglowanie, z jednej strony cofnij się o 1 cm i narysuj linię, wzdłuż której możesz narysować linię za pomocą specjalnej linijki z ostrzami, a następnie możesz zszyć ją na maszynie do szycia.
 4. książeczka czekowa pragnień dla ukochanej zrób to sam2
 5. Przyklej wybrane zdjęcia i pragnienie, ale możesz po prostu napisać. Pięknie udekoruj okładkę.
 6. książeczkę czekową pragnienie dla ukochanej zrób to sam3książeczkę czekową pragnienie dla ukochanej zrób to sam4
 7. Używając dziurkacza, wywierć otwory na każdym liściu, złóż je w odpowiedniej kolejności i na taśmie. Pamiętaj, aby dołączyć nazwę książeczki czekowej.
 8. książeczka czekowa pragnień dla ukochanej Zrób to sam 5książeczkę czekową pragnienie dla ukochanej zrób to sam6

Można stosować inne materiały: tkaniny, farby, skóry, teksturowane pasty i wiele innych. Jeśli wybierzesz odpowiednie życzenia, taka książeczka czekowa będzie wspaniałym prezentem urodzinowym dla przyjaciela, Nowego Roku itd.

Jakie pragnienia można wybrać do czeku na pragnienia mężczyzny:

 • romantyczna kolacja;
 • masaż całego ciała;
 • śniadanie w łóżku;
 • wieczór z przyjaciółmi;
 • striptiz;
 • wieczór prawdy;
 • książeczka czekowa pragnie męża
 • weekend zgodnie z twoim scenariuszem;
 • przebaczenie jednego przestępstwa;
 • noc miłości;
 • wieczorne gry na komputerze;
 • dzień zgody na wszystko;
 • usłyszeć 50 komplementów itp.

Możesz wykonać jedną dodatkową kontrolę "Joker", kiedy ukochana osoba może odgadnąć dowolny pożądanie według własnego uznania. Takie prezenty mogą stanowić pewną tradycję, która przyniesie związek o pewnej różnorodności, a oni pozwolą ci dużo nauczyć się o pragnieniach swojego partnera.