Zrujnowany Charlie Sheen, który ledwo wiąże koniec z końcem i został zmuszony do osiedlenia się w pensjonacie w rezydencji swoich rodziców, może poprawić swoją drżącą sytuację finansową. Aktorowi zaproponowano główną rolę w serialu komediowym "Mad Families".

Ulubiona rzecz

Nazwisko Charlie Sheen w ostatnich latach, jeszcze zanim jego sensacyjne stwierdzenie, że był nosicielem wirusa HIV, wiązało się ze skandalami. Palił swoje życie! Z narażeniem zdrowia korzystał z narkotyków i alkoholu, zmieniał kobiety jako rękawiczki, a wśród dyrektorów był bardzo niewiarygodny, choć utalentowany aktor.

Ostatniej jesieni Shin był zmuszony przyznać, że ma specjalny status immunologiczny - od kilku lat walczy z HIV. Choroba spowodowała, że ​​Charlie ponownie rozważył swoje priorytety, a ponadto zabrakło mu pieniędzy elementarnych, a pusta kieszeń nie przyczynia się do rozrywki. Cokolwiek to było, ale ponownie zdecydował się zaangażować w aktorstwo ...

Чарли Шин снова займется любимым делом

Uśmiech losu

Niedawno okazało się, że producenci uwierzyli w Charliego Sheena i zatwierdzili jego kandydaturę do głównej roli w zabawnej telewizyjnej historii "Mad Families", w której zagra kochającego i dziecinnie naiwnego mężczyznę, imieniem Charlie Jones.

Czytaj także
  • 17 opowiadań o tym, jak nieprzemyślane posty w Internecie mogą zepsuć życie
  • 13 najbardziej zagorzałych miłośników kobiet: przykłady z przeszłości i mężczyźni naszych czasów
  • Charlie Sheen zaskarży National Enquirer, oskarżając go o uwodzenie 13-letniego aktora

Nawiasem mówiąc, wiadomo, że filmowanie serialu rozpoczęło się w zeszłym tygodniu w Los Angeles. Data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

Чарли решил взяться за голову  Шин был самым высокооплачиваемым актером на телевидении