Pomimo tego, że zapach Chanel Allure Sensuelle został wydany w 2005 roku, jest niezwykle popularny do tej pory, jednak, jak wszystko, co jest produkowane pod marką Chanel.

Chanel Allure Sensuelle dla kobiet

Ten zapach stał się bardziej orientalną i wyrafinowaną wersją oryginalnych perfum. Przeznaczony jest dla młodych i aktywnych dziewcząt i kojarzy się ze słodką seksualnością, która jest tak atrakcyjna w młodości. Takie perfumy polecane są zarówno do spacerów, jak i romantycznych spotkań. Jego ostre, orientalne nuty pozostają na skórze przez bardzo długi czas i pozostawiają dziewczynę, która używała tych duchów, przyciągając i ogłuszając otaczający pociąg. Piramida wody perfumowanej Chanel Allure Sensuelle zawiera następujące uwagi:

  • Nuty głowy : paczula, bergamotka, brzoskwinia, mandarynka;
  • nutami serca: róża, irys, różowy pieprz, jaśmin;
  • nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia, wetiweria, lawenda, labdanum, przyprawy.

Perfumy Chanel Allure Sensuelle to płyn o bursztynowym kolorze, wypełniony prostokątną butelką z przezroczystego szkła z bordową pokrywką i tym samym kolorowym napisem. Butelka to bogaty odcień drogiego wina.

Jak odróżnić Chanel Allure Sensuelle od fałszerstwa?

Wielka popularność tego rodzaju perfum spowodowała, że ​​bardzo rozpowszechnione są różne podróbki. Najczęściej sprzedawane są pod przykrywką oryginalnych perfum, które rzekomo nie pasowały do ​​jego kochanki, i dlatego trafił do sprzedaży.

Aby odróżnić oryginał od fałszywego, należy najpierw dokładnie przeanalizować opakowanie perfum. Jeśli jest zaplombowany w polietylenie w dużej fabryce (gdzie butelkowane są prawdziwe perfumy), plastik będzie gęsty, przezroczysty, dobrze rozciągnięty. Szwy między częściami zostaną połączone, a nie sklejone. Chanel Allure Sensuelle1 Pudełko powinno być wykonane z litego kartonu, wszystkie litery i logo muszą być dobrze zadrukowane, a farba nie może zanikać ani odpadać z papieru. Również na pudełku powinna znajdować się informacja o miejscu i czasie produkcji, a także więcej - liczba perfum party. Sprawdź na specjalnych stronach pod kątem zbieżności tych parametrów. Wreszcie, jeśli opakowanie zostanie otwarte, poczuj zapach sam w sobie. Technicznie trudne jest wykuwanie, ponieważ kompozycje są złożone, a ich komponenty używają rzadkich i trudnych do uzyskania komponentów. W fałszywej postaci jedna nuta jest zwykle wyraźnie rozróżnialna, a sama kompozycja często przypomina bardziej zapach odświeżacz powietrza a nie na wykwintne i drogie perfumy.