Słynny zapach Chanel Coco Noir jest nazywany przez wiele kobiet mody najbardziej kontrowersyjnym ze wszystkich perfum oferowanych przez markę Chanel.

Perfumy Chanel Coco Noir

Te perfumy zostały wydane w 2012 roku przez słynnego perfumiarza domu mody Chanel Jacques Polge we współpracy z Christopherem Sheldrake. Kompozycja nawiązuje do bogatych kwiatowych aromatów o drzewnej bazie piżma. Chanel Coco Noir jest dostępny w wersji Eau de Parfum i jest dostępny w butelkach o pojemności 35, 50 i 100 ml. Skład zapachu składa się z następujących nut:

  • Nuty głowy : bergamotka, grejpfrut;
  • nutami serca : geranium, róża, jaśmin, narcyz;
  • podstawowe uwagi: wanilia, olibanum, drzewo sandałowe, białe piżmo.

Otwieranie jasnymi i błyszczącymi akordami cytrusowymi, po uzyskaniu przez perfumy bogatego kwiatowego aromatu z lekką goryczką (do kompozycji absolutnej dodaje się geranium), a następnie zdominowany przez bogatą klasyczną kompozycję piżmowych i drzewiastych akordów. Dają perfumy Chanel Coco Noir Paris rocznik wina odcień i zapamiętaj epokę baroku z jej elegancją, a jednocześnie przesadą, pompą i żywą manifestacją indywidualności.

Dokonywanie Chauel Coco Noir Eau de Parfum

Ten zapach jest zamknięty w klasycznej butelce domu mody Chanel - zwięzły i wykwintny. Prostokątna butelka z płaską pokrywką jest pomalowana na czarno i wykończona białym napisem w złotej oprawie. Obrzeże szyi było również wykonane w złocie.

Linia aromatów jest również uzupełniona żelem pod prysznic i balsamem do ciała o tym samym zapachu, dzięki czemu dziewczęta, które są fanami tego perfum, Chanel coco noir1 może natychmiast uzyskać całą linię i nie odmówić sobie przyjemności wdychania przyjemnego zapachu nawet pod prysznicem.

Te duchy mają ogromną liczbę fanów na całym świecie i wszyscy kochają ich z różnych powodów. Ktoś na początku z jasnym akordem kwiatowym, który pozwala im poczuć się młodo, odważnie i celowo. Inne - dla wyrafinowanego i niespiesznego otwarcia centralnych nut, dającego poczucie elegancji, piękna i możliwości osiągnięcia własnego. Jeszcze inni - dla trwałości podstawowej kompozycji, która pozostaje z hostessą zapachu przez cały dzień i odczuwana jest przez niezwykle piękny pociąg otaczający nosiciela perfum.