Dziecko Kashi - asortyment Znana wielu, Droga Kolinska produkuje produkty dla dzieci znane wszystkim od około 40 lat. Wszystkie składniki warzyw tej żywności dla dzieci są uprawiane i zbierane ręcznie na polach znajdujących się w ekologicznie czystym miejscu: na wysokości ponad 1000 metrów, z dala od głównych megalopoli i autostrad. Dlatego wszystkie owoce i jagody, które składają się na produkty, mają wartość odżywczą i są niezwykle przydatne dla dzieci. Obecnie asortyment firmy obejmuje - owsiankę dla niemowląt "Baby", formułę mleczną, tłuczone ziemniaki soki owocowe i warzywne, woda, a nawet herbaty dla dzieci. Przyjrzyjmy się zatem asortymentowi kaszek wykonanych przez Baby.

Mleko na zboża jest specjalnie przynoszone z gospodarstw mlecznych w Danii i jest przystosowane do lepszego wchłaniania przez mały organizm: zawiera zredukowaną zawartość cukru poprzez zastąpienie go dekstrozą i fruktozą. Cały asortyment płatków dzieli się na "Baby" i "Baby Premium". Na przykład, jako pierwszy uzupełniający pokarm można wybrać "Gryka z jabłkami" lub "Gryka", zalecana od 4 miesięcy.

Kasza dla niemowląt - asortyment 2
Baby Premium Kashi

W linii "Baby Premium" maki dzielą się na:

  1. Bez produktów mlecznych: owoce muesli.
  2. Kasza dla niemowląt - asortyment 1
  3. Nabiał: "Gryka, suszone morele, jabłko", "Pszenica, jabłko, banan", "Płatki owsiane z brzoskwiniami", a także "7 płatków jagodowych", "Owoce i płatki zbożowe", "Zboża z malinami i wiśniami", " 4 płatki ze śmietaną i brzoskwinią "itp.
  4. Kasza dla niemowląt - asortyment 3Dziecko Kashi - asortymentOwsianka dla dzieci - asortyment 5

Ponadto kasza na popołudniową herbatę jest prezentowana oddzielnie w kaszach mlecznych: "z ciasteczkami, czereśniami i jabłkami", "ciasteczka z gruszkami"

Kasza dla dzieci - asortyment 7Kasza dla niemowląt - asortyment 8

i nocne kaszki z prebiotykami : "z malinami i melisą", "z jabłkami i rumiankiem".

Owsianka dla niemowląt - asortyment 12Kasza dla niemowląt - asortyment 13

Jednocześnie wszystkie zboża dostarczają dzieciom energii, węglowodanów, witamin, a także pierwiastków śladowych. W asortymencie znajdują się także produkty bezglutenowe - "Grys o niskiej alergii", "Ryż" i "Kukurydza".

Owsianka dla niemowląt - asortyment 11Kasza dla niemowląt - asortyment 9Kasza dla niemowląt - asortyment 10

W opinii wielu mumii zboża Baby Baby są bardzo dobrze wchłaniane przez organizm dziecka, nie powodując alergii i zaparć, a brak białka mleka i glutenu sprawia, że ​​można je wykorzystać jako pierwszą komplementarną żywność.

Tak więc, wybierając zboża dla swojego dziecka, kieruj się najpierw ich składem i wartością odżywczą.