Dzianiny, miękkie ręcznie robione przedmioty - to jest to, czego potrzebujesz, aby czuć się komfortowo, ciepło i atrakcyjnie. Dodatkowo dzianinowa dzianina w tym sezonie pozwala wyglądać modnie.

Cardigan Lalo Dolidze

Wspaniała rzecz od utalentowanych projektantów sióstr gruzińskich zachwyca kobiety na całym świecie. Obszerny kardigan Lalo doskonale uzupełnia zimową i sezonową garderobę i zaspokaja gusta gospodyń domowych, które podążają za trendami mody i "stylowymi rzeczami" uczestniczącymi w ekscytujących imprezach i autoladzie.

Dzianinowy sweter ma niezwykły design: produkt jest związany z efektem siniaka, który osiąga się poprzez przeplatanie szerokich warkoczy. Elegancki kardigan jest nie tylko piękny, ale także praktyczny. To prawda, że ​​projektant ma znaczną cenę, więc ci, którzy wiedzą, jak robić na drutach, mogą zaoferować sweter w stylu Lalo, który jednak może być bardzo opłacalnym nabytkiem.

Ta opcja jest odpowiednia zarówno dla szczupłych dziewcząt, jak i wspaniałych pań. Ostatni tylko nie daj się ponieść zbyt jasnym kolorom. Nawiasem mówiąc, jednym z tematów jest toczący się ciemny kolor w jaśniejszym odcieniu.

Jak ubrać dzianinowy kardigan Lalo?

Ta rzecz jest dobrze połączona, dzięki jej pomocy stworzysz wiele pięknych obrazów:

  • wygląda świetnie sweter z koszulą i dżinsami lub spodniami, buty ze średnią piętą lub płaską podeszwą;
  • Wielki łuk można uzyskać, jeśli masz na sobie sweter Lalo z obcisłą sukienką i botki ;
  • będzie wyglądał stylowo z legginsami i butami lub kozakami.

Strój można uzupełnić dużą, tekstylną, zamszową lub skórzaną torebką, apaszką lub szalikiem. Rozpinany sweter z czapką lub beretem i rękawiczkami będzie wyglądał niefortunnie, dlatego należy unikać tych akcesoriów.

kardigan lalo 1kardigan lalo 2kardigan lalo 3
kardigan lalo 4kardigan lalo 5kardigan lalo 6
kardigan lalo 7kardigan lalo 8kardigan lalo 9