Dzisiaj popularność produktów z naturalnego futra jest bardzo wysoka. Ktoś wybiera model, który jest odpowiedni dla niego, z naciskiem na materiał, ktoś jest zainteresowany oryginalnością stylu, a ktoś szuka kombinacji powyższych cech w jednym kawałku ubrania. To można dzisiaj nazwać bezwarunkowo futra z karakul i astrachań. Produkty z takich futer wyglądają naprawdę oryginalnie i nietypowo. Ze względu na interesującą skręconą strukturę stosu, każda rzecz wygląda bardzo atrakcyjnie i niecodziennie. Jednak po zatrzymaniu wyboru takich modeli, warto wiedzieć, jaka jest różnica między bazgraniną a karakulem.

Jaka jest różnica między astrachańską astrachańską?

W rzeczywistości futro astrachańskie i astrachańskie to jedno i to samo futro. Jedyną różnicą między produktami jest to, że modele futrzanych płaszczy z bazgrołów są wykonane ze skór młodych jagniąt, które osiągnęły pełną dojrzałość w łonie matki i przeszły proces porodu. Ubrania Karakulchi obejmują nabycie skóry nienarodzonych jagniąt, które przeszły proces aborcji lub przedwczesne umieranie w łonie matki.

W gotowym produkcie, aby znaleźć różnicę między astrachania i astrachania jest łatwe. Astrachańskie futra nie są masywne, futro jest bardziej miękkie, a jego faktura jest bardziej astrakhan i broadtail różnica 1 gładki Skóra karakulchi ściśle przylega do skóry, dzięki czemu ubrania nie są tak grube. Jednak izolacja termiczna produktów jest bardzo wysoka, a ich odporność na zużycie pozwala aktywnie nosić stylowe modele przez kilka sezonów.

Jeśli wiesz, z czego zrobiono astrachania, łatwo będzie ci również zgadywać, że futro urodzonych jagniąt, które żyły 2-3 dni, różni się od swojej tekstury na wcześniejszym etapie. Rzeczywiście, karakul ma wyraźną teksturę. Loki urodzonych jagniąt nabywają już bardziej zwartą i sztywną formę, która tworzy niepowtarzalny wzór. Dla odczuć dotykowych futra z Karakuli są cięższe i grubsze. Jednak te cechy zapewniają większą trwałość. Ponadto dzięki twardym lokomotywom astradańskim doskonale tolerują wilgoć.

Bez względu na to, który produkt wybierzesz - od karakul czy karakulchi, w żadnym wypadku nie wątp, że Twój wizerunek będzie pasował do współczesnej dziewczyny w tym trendzie.