Torebki w brązowym kolorze mogą mieć najbardziej różnorodną fakturę i wyjątkowość. Zakres odcieni jest dość szeroki: od kawy z mlekiem do klasycznego koloru ciemnej czekolady.

Brązowe skórzane torby damskie są naprawdę uniwersalne i pozwalają odejść od tradycyjnie codziennej czerni. Jeśli jesteś zdezorientowany tym, że brązowy nie nadaje się do całej garderoby, możesz szybko zapewnić, że możesz stworzyć harmonijny obraz, dodając brązową skórzaną torbę z małymi akcesoriami, czy to paskiem czy szalikiem. Wygląda też dobrze z jej biżuterią lub szlachetnymi metalami ze złota. Ta torba podkreśli i podkreśli produkty z kolorowymi kamieniami, w szczególności - turkusowy, szmaragdowy, agat mszysty.


Jak wybrać brązową skórzaną torbę do ciała?

Wybierając taką torebkę, ważne jest, aby nie tylko odpowiadała określonemu wydarzeniu w kolorze i rozmiarze, ale także, że jej kształt jest w harmonii z figurą. Główną zasadą - do zbierania brązowych toreb kobiet diametralnie przeciwnych do rodzaju postaci.

  1. Właściciele kobiecych form z okrągłością dopasowują worki o surowych formach z wyraźnymi geometrycznymi liniami.
  2. Jeśli twoja postać ma chłopięce kontury, z delikatnie zaznaczoną talią, powinieneś preferować brązowe torby na ramieniu o miękkim kształcie, na przykład - hobo.
  3. Jeśli jesteś właścicielem szerokich bioder, typ figury "gruszka" w tym przypadku torba powinna znajdować się w obszarze talii lub klatki piersiowej, z uchwytami o średniej długości. W kształcie - półokrągłe, prostokątne, kwadratowe.
  4. Panie o szerokich modelach dopasowanych do brązowych skórzanych torebek z długimi uchwytami, w kształcie trapezu, lepiej noszone na biodrach.
  5. Kobiety w typie "prostokątnym" będą pasowały do ​​objętościowo zdobionych torebek o miękkim kształcie i dużych rozmiarach, powinny być noszone na wysokości klatki piersiowej lub talii.
  6. Dla owalnego typu figury odpowiednie są torby o średnich i dużych rozmiarach z długimi lub krótkimi ciężkimi uchwytami o ścisłych kształtach. Noszenie brązowej skórzanej torby powinno odbywać się na wysokości klatki piersiowej lub bioder.
Brązowa skórzana torba 1Brązowa skórzana torba 2Brązowa skórzana torba 3
Brązowy skórzany worek 4Brązowa skórzana torba 5Brązowa skórzana torba 6
Brązowa skórzana torba 7Brązowa skórzana torba 8Brązowa skórzana torba 9