Jasne soczyste kolory w nowym sezonie letnim 2013 ponownie w trend. Jasne rzeczy są zawsze stylowe, odważne i wesołe. Najbardziej aktualne jasne kolory w ubraniach 2013 roku - pomarańczowy, cytrynowy żółty, turkusowy, szmaragdowy, czerwony, fioletowy, jasny fuksja. Projektanci i projektanci mody w wiosenno-letnich kolekcjach 2013 pokazali różne kombinacje jasnych kolorów w ubraniach - zarówno klasycznych, jak i niezwykłych. Jednak codzienne życie nie jest podium i warto dowiedzieć się, jak połączyć jasne kolory w ubraniach.

Jak nosić ubrania w jasnych kolorach?

Podstawową zasadą noszenia jasnych ubrań jest to, że jasną rzeczą w zestawie powinna być jedna, jeśli jest najważniejsza, a nie więcej niż dwie, jeśli są to akcesoria lub buty. Oczywiście odważne i dość udane kombinacje jaskrawych kolorów, ale w życiu codziennym prawie wszystkie z nich są nieistotne. Dlatego wybierając jasną spódnicę, górę lub sukienkę, wybierz buty, torbę i inne elementy wizerunku spokojnych neutralnych odcieni.

Ubrania w jaskrawe kolory rzadko kojarzą się z naszym codziennym życiem i wydaje się, że takie rzeczy są odpowiednie tylko podczas uroczystych wydarzeń, świąt, imprez, w klubach i innych podobnych miejscach, ale tak nie jest. Jasne rzeczy często można umiejętnie połączyć z codziennymi ubraniami, tworząc całkiem akceptowalne obrazy biurowe i codzienne. Na przykład w czarnym garniturze biurowym składającym się z ołówkowej spódnicy i dopasowanej marynarki, jaskrawo czerwony lub niebieski będzie dobrze wyglądać. pompy . Zakładając zwykłe dżinsy, z góry pod kurtkę można założyć jasną koszulkę lub prosty krój - tak na marginesie, takie czapki mogą być podstawowe, pozwalając ci połączyć się z jeansami i trampkami oraz z koronkowymi spódniczkami i obcasami.

Jeśli zdecydujesz się wypróbować nową, jasną sukienkę, musisz wziąć pod uwagę swój wygląd, ciepły lub zimny odcień skóry, kolor oczu. Bliżej twarzy lepiej jest nosić te kolory, które "odświeżają" ciebie. Różowy, czerwony, pomarańczowy może dać niezdrową czerwoną twarz. Niebieski, zielony, żółty i ich odcienie naturalnie bladej twarzy mogą powodować ból i wizualnie uwydatniać cienie pod oczami. Dlatego lepiej jest nosić te kolory poniżej - spódnice, spodnie, buty, torebki.

Jasne ubrania z 2013 roku to ogromny wybór elementów garderoby, które każdego dnia podniosą na duchu.

jasne kolory w ubraniach 2013 1jasne kolory w ubraniach 2013 2jasne kolory w ubraniach 2013 3
jasne kolory w ubraniach 2013 4jasne kolory w ubraniach 2013 5jasne kolory w ubraniach 2013 6
jasne kolory w ubraniach 2013 7jasne kolory w ubraniach 2013 8jasne kolory w ubraniach 2013 9