Nie ma uniwersalnej i jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, co ubrać matce na balu, ponieważ każdy ma inny gust, a także cechy postaci. Niektórzy ludzie wolą ubrania na przyjęciu dla matki w tej samej kolorystyce co strój absolwenta, podczas gdy inni grają na kontrastach. Jeśli jesteś blisko wyglądu rodziny, możesz bezpiecznie uszyć tę samą sukienkę, co twoja córka. Ale tutaj trzeba wziąć pod uwagę szereg niuansów. Przede wszystkim sukienka dla matki powinna pasować do jej koloru. Jeśli córka, przedstawiciel typ koloru jesieni , zdecydowałam się nosić pomarańczową sukienkę, wtedy moja mama, przedstawicielka zimowego koloru, nie zadziała. Po drugie, obcisłe modele na zaokrąglonych kobietach wyglądają śmiesznie, podkreślając wady postaci. I, oczywiście, długość. Jeśli nastoletnia córka ma krótką mini sukienkę na twarz, to jej matka będzie wyglądać wulgarnie.

Chcesz wyglądać jak bliźniaczki, ale cechy postaci nie pozwalają? Wybierz stroje, aby pasowały do ​​stylu i koloru, a style mogą być inne.

Ubrania na bal

W czasie ukończenia szkoły córka lub syn Mama może nosić sukienkę, garnitur ze spódnicą lub spodniami, bluzkę ze spódnicą lub bluzkę ze spodniami. Jeśli wszystko jest jasne przy kostiumach (klasyka jest zawsze istotna i dla wszystkich), to wybór ubioru powinien być wykonany celowo. Najlepszym rozwiązaniem są darmowe modele o średniej długości klasycznym kroju. W takich sukienkach poczujesz się komfortowo zarówno na ostatniej linii szkolnej, w auli, w restauracji, a nawet w przyrodzie, jeśli masz zamiar spotkać się ze świtem z dorosłym absolwentem.

Możesz oczywiście wybrać sukienki z ciemnymi kolorami, które dopasowują figurę, ale w ciepłym sezonie wolą bardziej lekkie tkaniny, które tworzą świąteczną atmosferę.

Co mama ma na sobie do balu 1Co ubrać mamie na balu 2Co ubrać mamie na balu 3
Co mama ma na sobie do balu 4Co mama ma na sobie do balu 5Co mama ma na sobie do balu 6
Co mama ma na sobie do balu 7Co mama ma na sobie do balu 8Co mama ma na sobie do balu 9