biustonosz macierzyński Wiele kobiet zauważa znaczny wzrost gruczołów mlecznych już w pierwszych tygodniach ciąży. Przez cały okres oczekiwania na dziecko skrzynia przyszła matka nie tylko rośnie, ale także staje się cięższa i bardziej wrażliwa.

Większość kobiet w ciąży około trzeciego miesiąca nie może już nosić tego biustonosza, który nosiły. Gdy tylko poczujesz, że stanik robi się mały, od razu kup specjalny biustonosz dla przyszłych matek W tym artykule dowiesz się, jaki stanik nosić w czasie ciąży i jak wybrać tę garderobę dla kobiet.

Jak wybrać biustonosz dla kobiet w ciąży?

Wybierając specjalny biustonosz dla przyszłych mam, należy postępować zgodnie z następującymi wskazówkami:

  1. Najważniejsze jest, aby wybrać odpowiedni rozmiar. Biustonosz powinien dobrze podpierać, ale nie ściskać klatki piersiowej. Bez ramiączek nie powinien przecinać skóry, lepiej wybrać biustonosz z szerokimi i miękkimi regulowanymi ramiączkami.
  2. Ponieważ sutki w czasie ciąży stają się szczególnie wrażliwe, należy wybrać biustonosz z bawełny organicznej. Bardzo dobrą opcją jest rozciągliwy bawełniany biustonosz z dodatkiem lycry - ten model jaki biustonosz nosić w czasie ciąży łatwo przybiera postać piersi i podtrzymuje ją.
  3. Lepiej nie nosić biustonosza z kościami podczas ciąży, ponieważ często szczypią pierś i nadają jej fizjologicznie niepoprawną pozycję.
  4. Ważnym czynnikiem jest wygląd produktu. Podczas gdy dziecko czeka, oczekująca matka powinna szczególnie poczuć jej atrakcyjność, a piękna bielizna pomoże jej w tym.

Ile kosztuje biustonosz dla kobiet w ciąży?

Wiele kobiet uważa, że ​​dobry stanik dla kobiet w ciąży musi być bardzo drogi. Tymczasem dziś istnieje ogromna różnorodność modeli dla każdego gustu i budżetu.

Cena biustonoszy dla kobiet w ciąży w Rosji waha się od 200 rubli do 6-7 tysięcy za produkt. Na Ukrainie specjalny biustonosz dla przyszłych matek można kupić w cenach od 100 do 1500 hrywien.