Wielkoformatowa, wysokiej jakości poligrafia, oszałamiające ilustracje, łatwa narracja - w jaki sposób takie książki mogą pozostawić kogoś obojętnym? Piękne książki dają wiele wrażeń, niezależnie od tego, komu je oddajesz: innej osoby lub ciebie. Wybraliśmy najpiękniejsze nowe przedmioty z wydawnictwa MYTH, abyś mógł sam to zobaczyć - jest to prawdziwa wizualna i dotykowa przyjemność od okładki po ostatnią stronę.

Styl

Istnieje chińskie przysłowie, które mówi: przenieś 27 przedmiotów do domu, a twoje życie się zmieni. Często odświeżenie atmosfery, dopingowanie i poprawa atmosfery w mieszkaniu to mała permutacja i kilka fajnych elementów wyposażenia wnętrz. A to nie oznacza niesamowitej inwestycji finansowej i czasu. Ta książka pomoże ci po prostu, pięknie i gustownie ozdobić swój dom i przyciągnąć pozytywne zmiany. Jest wypełniona nie tylko użytecznymi poradami, sekretami, sztuczkami i sztuczkami projektowymi, ale także wspaniałymi zdjęciami wnętrz. Soczyste strzały motywują ludzi do poszukiwania własnego stylu domowego i inspirują raczej do przekształcania wszystkich pomysłów w rzeczywistość.

8

Atlas Obscura

To wspaniałe wydanie prezentowe ze zdjęciami i opisami setek niesamowitych miejsc na całym świecie. Encyklopedia i lista obiektów, które są wymagane do odwiedzenia, pod jedną osłoną. Naturalne, stworzone przez człowieka, mistyczne, przerażające, ekscytujące, trudno dostępne, znane, imponujące i pod pewnymi względami najbardziej - te miejsca nie pozostawiają obojętnym fanom podróży. Nawiasem mówiąc, książka ma współrzędne wszystkich opisanych miejsc, dzięki czemu będą łatwiejsze do znalezienia.

Na przykład, czy wiesz, gdzie jest największy piec słoneczny na świecie? Ma ogromną zakrzywioną powierzchnię, składającą się z wielu luster. Skupia światło słoneczne na odcinku wielkości patelni. Temperatura w tym punkcie ogniskowym może osiągnąć 3315 ° C. To wystarczy, by wyprodukować elektryczność, stopić metal lub wyprodukować paliwo wodorowe.

Ten piec znajduje się w gminie Font-Romeu-Odeillo-Via w Pirenejach, na granicy Francji i Hiszpanii. Stacja Odeio znajduje się 15 minut spacerem od pieca. Jest tam mały żółty pociąg z dwoma otwartymi powozami, z którego można podziwiać zapierające dech w piersiach widoki na doliny i góry, a także średniowieczne warowne miasto Villefranche de Conflans.

9

Botanika dla artysty

Autorką tej książki jest Sarah Simblet - nie tylko artystka, ale także człowiek szaleńczo zakochany w kwiatach. Ta miłość pomogła pojawić się w tak barwnej publikacji. Książka oparta jest na zdjęciach i rysunkach ponad pół tysiąca różnych gatunków roślin z całego świata. Przeglądając strony, będziesz zahipnotyzowany etapowym rysunkiem szczegółów: każdego płatka, każdego liścia i nasienia.

10

Rozpuszczamy zimę

Jest to najbardziej przytulna książka zimy, zaczynająca się od miłego w dotyku okładki i kończąca atmosferycznymi zdjęciami na jej stronach. Pod przykryciem jest wszystko, aby pozbyć się pochmurnych dni i śledziony. Oto przepisy na oszałamiające domowe ciasta i instrukcje tworzenia unikalnej biżuterii oraz schematy dziania orzechów z wzorami jagodowymi. Nadejdzie czas wiosny!

11

Szkice w niedziele

Kreatywność czyni nasze życie piękniejszym. A jeśli znajdziesz dla niego co najmniej jeden dzień w tygodniu - po prostu nie żałuj tego. Książka "Szkice w niedziele" narodziła się dzięki szkicom podczas weekendu. Kto wie, co się stanie, jeśli podniesiesz marker lub ołówek? Inspirację do kreatywności można znaleźć w dowolnym czasie i dowolnym miejscu. Spróbuj fantazjować trochę za pomocą tej niesamowitej książki, patrząc na zabawne, nieoczekiwane i wspaniałe rysunki artysty Christopha Niemanna.

12

Księga Nowego Roku i Bożego Narodzenia

Ta książka jest jak stary, radziecki film, który oglądamy z drżeniem w przeddzień Nowego Roku. Z pewnością stworzy świąteczny nastrój i pozostawi przyjemny posmak. I stanie się wspaniałym prezentem, dzięki pięknym ilustracjom, wysokiej jakości drukowaniu i łatwej narracji.

Książka opowie Ci o noworocznych i świątecznych tradycjach, które przetrwały do ​​dziś, o tym, jak zmieniły się przez lata, a co nowego pojawia się w naszym życiu. Przyjemna lektura na ferie zimowe.

13

Monet. Za płótnem

Ta powieść graficzna opowiada historię wielkiego artysty Oscara Claude'a Moneta, jakby sam stał się bohaterem swoich obrazów. Każda kolej - nowe dzieło sztuki, jak obraz, utkane z plam farby olejnej.

Ta książka, która nie tylko zachwyca swoim pięknem, ale także opowiada o ścieżce założyciela impresjonizmu i jego najwybitniejszych dzieł.

14

Star Castle. 1869: Podboje kosmosu

O komiksowym serialu "Star Castle" mówią: wyjątkowe połączenie fabuły w stylu Juliusza Verne'a i niesamowitych ilustracji w duchu Miyazakiego. Pamiętacie japońskie kreskówki "Mój sąsiad Totoro" i "Spirited Away"? Są to rysunki powietrzne, jakby narysowane w akwarelowych i kolorowych kredkach. I dodaj ekscytującą powieść kryminalną o kosmosie i miłości, z bawarskimi zamkami, rodzinami królewskimi i szczegółowymi, naszkicowanymi statkami kosmicznymi. Trudno odwrócić wzrok.

15