Ubrania na ciele to wersja ciasnej odzieży pokrywającej ciało. W dolnej części ciała znajduje się kostium kąpielowy, a także może mieć specjalny łącznik między nogami, co ułatwia zakładanie i zdejmowanie rzeczy.

Body Bielizna

W zależności od modelu, ciało może być noszone pod ubraniem, np. W bieliźnie lub jako samodzielny top.

Jako bielizna, ciało jest najczęściej wykonane z grubej dzianiny i noszone w okresie silnych mrozów dla lepszej retencji ciepła. Taka bielizna jest bardzo wygodna, ponieważ ściśle przylega do ciała. Z góry takie lniane body można założyć na wierzch: bluzki, koszule, kurtki. Zbawienie może być użyciem ciała z ciepłym swetrem, jeśli jest on dziergany z zbyt kłującej przędzy. Pościel minimalizuje nieprzyjemne uczucia.

Inny rodzaj materiału lnianego jest uszyty z elastycznej tkaniny syntetycznej i służy do korygowania figury. Takie body mogą mieć działanie kojące i zmniejszać objętość nawet o dwa rozmiary. Często też w takich rzeczach jest zszyty biustonosz efekt push-up podnoszenie i powiększanie piersi.

Istnieje również trzecia wersja bielizny - koronkowa bielizna zdobiąca dziewczynę. Takie erotyczne ciało naprawdę przypomina mężczyzn.

Ciało ubioru

Body ubioru dla dziewczynek może również działać jako niezależna rzecz. W tym przypadku górna część może być wykonana z różnych rodzajów tkanin i imitować bluzki, bluzki, koszule i golfy z ich wyglądem. Ostatnio bardzo popularne są bluzki-body, które są wygodne do noszenia z pakietami biurowymi zarówno samodzielnie, jak i pod kurtką. Dzięki temu dno tego typu rzeczy nie zostaje znokautowane spod paska spodni czy spódnic, przy zachowaniu miłego wyglądu dziewczyny przez cały dzień pracy. Ponadto, podstawowe ciało kobiecej odzieży będzie, jeśli chcesz nosić spodnie lub spódnicę z bardzo niskim dopasowaniem na biodrach.

ubrania body1odzież body2odzież body3
odzież body4odzież body5odzież body6
ubrania z ciała7ubrania dla ciała8body clothes9