Wydaje się, że wszyscy wiedzą o World Wide Web, ale w rzeczywistości są takie ukryte miejsca, o których niektórzy użytkownicy dopiero zaczynają się uczyć. Proponujemy dowiedzieć się, czym jest czarny internet i jak wejść do czarnego Internetu.

Czym jest czarny internet?

Nie każdy użytkownik sieci WWW zdaje sobie sprawę z tego, że istnieje wyjście z czarnego Internetu. Często nazywa się to głębokim lub ciemnym Internetem. W tych terminach często występuje wiele zamieszania, ale ogólnie rzecz biorąc, wszystkie one oznaczają to samo - ukrytą część Internetu. Istnieją witryny, które nie indeksują wyszukiwarek i dlatego można je uzyskać tylko za pomocą bezpośredniego linku.

Są wśród nich witryny, do których trzeba się dostać i używać hasła. Istnieją zasoby, które działają w sieci TOR. Witryny w tej sieci mają własną domenę - ONION, która nie jest oficjalnie zarejestrowana nigdzie. Jednak nie wyklucza to jego użycia, jeśli komputer Istnieje oprogramowanie do pracy z TOR. Dzięki tej domenie możesz łatwo odróżnić linki do zwykłych witryn w tradycyjnej sieci od linków do czarnych zasobów internetowych hostowanych w sieci TOR.

Czy istnieje czarny internet?

Mit czy rzeczywistość? Istnieje wiele plotek i przypuszczeń dotyczących głębokiego Internetu. Można jednak bezpiecznie powiedzieć, że taka sieć istnieje. W tym samym czasie dostęp do czarnego Internetu jest prosty. Każdy, kto chce dowiedzieć się jak najwięcej o ukrytej części World Wide Web, może tam dotrzeć. Kto wciąż wątpi, może już teraz starać się być w głębokiej sieci.

Czarny Internet - co tam jest?

Sama nazwa sieci jest przerażająca i alarmująca, ale jednocześnie jest interesująca dla przeciętnego użytkownika i pragnienie dowiedzenia się, co jest w czarnym Internecie. To miejsce jest niewidoczną siecią dla użytkowników i robotów wyszukiwania. Ze względu na to, że wyszukiwarki nie mogą indeksować informacji w tej sieci, zwykły użytkownik nie jest tak prosty, aby zobaczyć zamieszczone tutaj informacje.

Ze względu na anonimowość ta część Internetu jest kochana przez każdego, kto chce pozostać anonimowy i ludzi zaangażowanych w nielegalne działania. Tak więc, z pomocą hostowanych witryn, sprzedawane są nielegalne substancje, pornografia itp. Problem polega na tym, że nowe duże zasoby rosną na miejscu zamkniętych dużych zasobów i walczą z nimi znacznie trudniej niż z tymi samymi, na przykład laboratoriami narkotykowymi w prawdziwym życiu. Tak, i obliczyć sprzedającego, znajdującego się na jednym krańcu planety, i używając serwera na drugim końcu planety, do obliczenia i aresztowania nie zawsze jest w zębach strażników prawa.

głęboki internet

Czarny Internet - jak zdobyć?

Teraz skorzystaj z Internetu, prawdopodobnie, nie tylko leniwy. Istnieje jednak sieć, o której nie wszyscy wiedzą. Słysząc o głębokim Internecie, często przeciętny użytkownik myśli o czymś wyjątkowym i bardzo trudnym. Jednak w rzeczywistości bardzo łatwo jest zrozumieć, jak wejść do czarnego Internetu. Aby odbyć taką podróż, musisz mieć pragnienie i dostęp do sieci World Wide Web. Aby przejść do głębokiego Internetu, musisz zainstalować przeglądarkę na swoim komputerze - TOR.

Jak dostać się do głębokiego Internetu przez TOR?

Bycie w czarnej sieci nie jest trudne. Aby uzyskać dostęp do głębokiego Internetu, często korzystaj z przeglądarki TOR przeglądarki. Ma następujące właściwości:

  1. TOR jest w stanie zapewnić poufność komunikacji i uniemożliwi obserwację nawigacji.
  2. Chroń przed różnego rodzaju inwigilacją przez właścicieli witryn, dostawców.
  3. Ukrywa dane o fizycznej lokalizacji użytkownika.
  4. Jest w stanie zablokować wszystkie zagrożenia bezpieczeństwa.
  5. Nie wymaga specjalnej instalacji i działa na wszystkich nośnikach.
  6. Nie wymaga specjalnej wiedzy i jest dostępny dla początkujących.

Jak korzystać z czarnego Internetu?

Aby zrozumieć, jak surfować w ciemnej sieci, musisz zrozumieć, że nie ma mowy o wyszukiwarkach i że wszystkie przejścia są dokonywane na istniejących listach linków. Musisz także wiedzieć, że szybkość czarnego Internetu jest tak powolna, że ​​cierpliwość to za mało. W przeciwnym razie wszystko jest intuicyjne. Przed przejściem na głębię Internet , użytkownicy chcą wiedzieć, co można znaleźć na czarnym internet. Ci, którzy odwiedzili tutaj, mówią, że głęboka sieć zapewnia:

  1. Rynek fałszywych dokumentów i dowodów osobistych.
  2. Miejsca handlu niedozwolonymi substancjami.
  3. Sklepy i sprzęt odzieżowy.
  4. Sprzedaż kart kredytowych - dane uzyskane ze skimmerów zainstalowanych w bankomatach. Takie informacje będą niedrogie, ale kod PIN i karta skanowania będą droższe.

Niż czarny internet jest niebezpieczny?

Przejdź do czarnego Internetu lub może być niebezpieczny? Takich myśli może odwiedzić każdy, kto pierwszy raz dowiedział się o istnieniu drugiej strony World Wide Web. W rzeczywistości samo pobieranie przeglądarki i wejście do głębokiego Internetu nie stanowi zagrożenia. Jeśli jednak istnieje taka chęć skorzystania z możliwości czarnego Internetu, to tutaj warto zastanowić się, jak ten hazard może się skończyć.