Jak wiadomo, klasyka jest wieczna. A przede wszystkim dotyczy kolorowania. Ciemne i jasne odcienie skali są mile widziane w garderobie, makijażu, farbowaniu włosów i innych branżach mody. Jednak w ostatnich sezonach modnym trendem został uznany czarno-biały manicure, który jest uniwersalny dla każdego obrazu i pory roku.

Czarno-biały manicure 2017

Najprostszym rozwiązaniem jest jednokolorowa powłoka paznokci o kontrastujących odcieniach klasycznej skali. Lakonizm i jednocześnie atrakcyjność dzięki zastosowaniu tylko dwóch kolorów pasuje zarówno do zarezerwowanych kombinacji w cebuli, jak i do jasnych eksperymentów. Jednak pomysł będzie bardziej interesujący i oryginalny zgodnie z pewnym tematem. Najbardziej stylowy manicure w czerni i bieli 2017 roku reprezentują takie rozwiązania:

 1. Czarno-biały portret manicure . Interpretacja zdjęć w negatywie na paznokciach stała się popularnym wyborem nowoczesna moda . Mistrzowie często oferują motyw gwiazd Hollywood i wybitnych ludzi historii.
 2. черно белый маникюр 2017
 3. Chiński styl . Idea Yin i Yang jest uważana za istotną. Ten prosty, ale oryginalny projekt wygląda elegancko i elegancko.
 4. маникюр в черно белом цвете 2017
 5. Motyw zwierzęcy . W tym roku kolor zebry pozostaje w trendzie. Alternatywnym wyborem w stylu zwierzęcia był nietypowy koloryt pod lampartem .
 6. варианты черно белого маникюра
 7. Peter Foam Collar . Ta sztuka paznokcia wygląda atrakcyjnie na dowolny kształt i długość płytki paznokcia. Ponadto ten pomysł będzie stylowym dodatkiem do każdego stroju w odpowiedniej kolorystyce.
 8. идеи черно белого маникюра

Manicure z czarno-białym lakierem

Bez wątpienia użycie tylko dwóch kontrastujących lakierów wygląda elegancko i stylowo. Jednak ze względu na popularność wielu ciekawych technik zdobienia paznokci, manicure w czarnym i białym stylu często jest uzupełniane modnym wystrojem i dekoracją. Wykwalifikowany mistrz pomoże zrealizować każdy pomysł, skutecznie łącząc atrakcyjne ozdoby lub narzędzia, które podkreślą Twój wyrafinowany smak. A dziś w modzie takie warianty czarno-białego manicure:

 1. Pocieranie . Rozcieńczyć surowość projektu pomoże wszelkiego rodzaju wycieranie - lustro, zorza polarna, perła, holografia i inne.
 2. маникюр с черным и белым лаком
 3. Proszek akrylowy . Innym sposobem na dodanie atrakcyjności do klasycznego zdobienia paznokci jest dekoracja paznokci z zapraszającym wzorem za pomocą malowania proszkowego. Możesz użyć identycznych kolorów z lakierem lub wybrać jasne wykończenie, które będzie chwytliwym akcentem.
 4. маникюр в черно белом стиле
 5. Modelowanie . Jeśli interesuje Cię wyrazistość i ekstrawagancję pomysłu, ale jasny styl jest zabroniony przez twój kod ubioru, wtedy masowe ozdoby polimerowe lub akrylowe będą idealne, aby dopasować się do indywidualnego stylu.
 6. маникюр в черно белых тонах
 7. Folia . Bardzo piękne na czarno-białych paznokciach wygląda jak metalowy papier. Mistrzowie używają gotowych naklejek i płynnych folii, wykonując piękne abstrakcje.
 8. красивый черно белый маникюр

Czarno-biały manicure na krótkich paznokciach

Jeśli nie możesz pochwalić się długimi płytkami do paznokci lub trzymać się naturalności w swoim własnym stylu, warto wykonać pokrycie tła z lekkim odcieniem. Ciemny kolor wizualnie dalej skraca. Czarno-biały manicure na krótkich paznokciach wita każdy rodzaj pionowych, ukośnych i abstrakcyjnych pasków, które rozciągają się nie tylko na powierzchnię, ale także na palce. Nie zapomnij o popularności marmuru. I podkreślić niezwykły styl pomoże pomysł negatywnej przestrzeni z rozwiązłych, niekompletne i nielogiczne w połączeniu rysunków.

черно белый маникюр на короткие ногтичерно белый маникюр на короткие

Czarno-biały manicure na długich paznokciach

Modyfikacje z długimi pazurami były bardziej szczęśliwe. Tutaj możesz realizować dowolne pomysły - zarówno zwięzłe, jak i ekspresyjne. W tym roku mile widziane są masywne dekoracje i kontrastowe wykończenia. Do codziennych kokardek doskonałym wyborem będzie prosty, ale nie mniej atrakcyjny biały manicure z czarnymi paskami. To rozwiązanie wygląda na bardziej czułe i nie ponure. Podkreślenie pięknej długości i kształtu pomoże francuskiemu designowi, wdzięcznej oprawie i świetnemu wystrojowi.

черно белый маникюр на длинные ногтибелый маникюр с черными полосками

Modny czarno-biały manicure

Nowoczesna sztuka paznokci oferuje bogaty wybór różnorodnych i stylowych pomysłów. W modzie, minimalizmie, podkreślającym wyrafinowanie i elegancję oraz wyrazistymi rozwiązaniami z wykorzystaniem masywnego fakturowania, niezwykłych wykończeń i oryginalnych technik. Na najmłodszych pokazach najmodniejsze pomysły z czarnego i białego manicure zostały przedstawione przez następujące pomysły:

 1. Czarno-biały manicure gazety . Wpływ drukowanych artykułów prasowych na paznokcie ponownie zaczął się modlić. O popularności tego wzoru decyduje spektakularne i modne połączenie klasycznych kolorów w tym roku.
 2. модный черно белый маникюр
 3. Koronkowe . Ażurowe wzory z efektem koronki są idealnie dopełnione romantyczną i wieczorową kokardką. Delikatne motywy można wykonywać zarówno na ciemnym, jak i jasnym tle.
 4. идеи черно белого маникюра
 5. Feng Shui . Jednak jednym z najbardziej stylowych rozwiązań jest wybór anonimowego palca. Nawet w prostej monofonicznej powłoce twój projekt będzie atrakcyjny i interesujący.
 6. маникюр в черно белом стиле
 7. Ramki . W modzie każda ramka z płytkami paznokcia - zamknięta, dwukolorowa, niedokończona i inne. Jednak ważne jest, aby wykonać takie paznokcie na wszystkich palcach.
 8. варианты черно белого маникюра

Czarno-biały manicure z dżetów

Klasyczny design doskonale łączy się z wyrafinowaniem wieczorowych dekoracji. Aby osiągnąć uniwersalność, warto mieszkać na przezroczystych kryształach lub perłach. Na wieczorną kokardę, na wyjście i na szafę biznesową, kolorystyczny wystrój jest uważany za rzeczywisty. Stylowo wyglądaj zespoły małych i dużych kryształów, a także kompozycję z metalowymi koralikami. Alternatywnym wyborem, który daje nie mniej atrakcyjny efekt, ale jest prostszy w wykonaniu, jest czarno-biały manicure z błyskiem. Do tej pory dowolna dekoracja jest popularna - proszek, blask , przezroczysty lakier z błyskiem.

черно белый маникюр со стразамичерно белый маникюр с блестками

Manicure czarno-biały francuski

Nie bój się tautologii w stosowaniu klasycznych kolorów lakieru i klasycznych wzorów. Francuski czarno-biały manicure jest w stanie nie tylko udoskonalić subtelnie każdy styl obrazu, ale także wykazać kreatywne pomysły i ekscentryczność fashionisty. Projektanci oferują uśmiechem o podwójnym kontraście i zespoły jasnego tła z ciemną krawędzią i odwrotnie. Rzeczywiste połączenie wybranej końcówki i półksiężyca w pobliżu korzenia. Francuski może być stylową podstawą dla innych rodzajów paznokci lub uzupełniać styl Feng Shui.

маникюр черно белый френчфранцузский черно белый маникюр

Czarno-biały matowy manicure

Najbardziej eleganccy i eleganccy styliści nazywają matową powłoką paznokcia. W przypadku białych i czarnych lakierów, blacha bez odblasków jest tak ważna, jak zawsze. W końcu klasyczne odcienie, szczególnie w monochromatycznych rozwiązaniach, podkreślają wszystkie wady płyty i zaniedbania naskórka. Aby uzyskać piękny, czarny i biały manicure wyglądają jeszcze bardziej dokładne, mistrzowie używać tłoczenia, naklejki lub tłumaczenia, które pozwalają stworzyć nienaganny wzór lub wzór, który jest identyczny na każdym palcu. W modzie, połączenie matowej i błyszczącej powłoki. W tym przypadku bez odblasku warto zachować ciemny wzór.

черно белый матовый маникюркрасивый черно белый маникюр

Biały manicure z czarnym wzorem

Nie zawsze ciemne paznokcie wyglądają na zyskowne i stylowe. Dla czarnego tła nieskazitelność i dobre samopoczucie rąk jest warunkiem wstępnym. W przypadku lekkiej powłoki kryteria nie są tak rygorystyczne. Dlatego zaleca się projektantom wykonanie wzorców i rysunków na zasadzie białej. Nowoczesna sztuka paznokci akcentuje, jako najmodniejsze pomysły, chińskie znaki, nuty, obraz pandy - jednym słowem, przedmioty typowe dla takiej kolorystyki. Popularnym trendem ostatnich pokazów był czarno-biały manicure z kotami. Ta konstrukcja doskonale oddaje kobiecość i elegancję stylu.

белый маникюр с черным рисункомчерно белый маникюр с кошками

Czarny i biały manicure gradientu

W tym sezonie mile widziane są wszelkie przejścia odcieni - zarówno ostre, jak i niewyraźne, z wyraźnymi pośrednimi granicami. W modzie zarówno przewaga ciemnych kolorów, jak i delikatny design światła. Czarno-biały ombre manicure stał się popularny na co dzień. W zestawie z cekinami, cekinami, folią, taka sztuka paznokci ma znaczenie przy ubiorach wieczorowych. Jasne granice gradientu idealnie pasują do surowego łuku biznesowego lub wyjścia. Ombre można łączyć z innymi rodzajami wzorów - dziurami, kurtką, feng shui, rysunkami.

черно белый градиент маникюрчерно белый маникюр омбре

Lunarny manicure w kolorze czarnym z białym

Wybór otworu uważany jest za stylową alternatywę dla francuskiego stylu. Aby osiągnąć wyrazistość, konieczne jest zatrzymanie wyboru na ciemnym tle i lekkie wykończenie. Czarny manicure z białymi dziurami jest bardzo ważny, ponieważ granice tutaj są ostre i wyraziste. W tej wersji ważne jest, aby odróżnić krawędź uśmiechu. Nie powinieneś jednak łączyć ciemnej krawędzi z lekkim sierpem księżyca. Ten wzór sprawi wrażenie brudnych paznokci. W modzie każdy kształt otworów - półkole, trójkąt, prostokąt i inne. Interesujące jest spojrzenie na przezroczystą granicę między podstawą a półksiężycem.

лунный маникюр черный с белымчерный маникюр с белыми лунками

Geometryczny czarno-biały manicure

Geometria na paznokciach zawsze dodaje niejednoznaczności i oryginalności. W tym sezonie projektanci coraz częściej przechodzą od prostych linii i okręgów do złożonych abstrakcji, które łączą kilka rodzajów kształtów. Manicure w czarno-białych kolorach to bardzo stylowy i niecodzienny wygląd z delikatnymi rysunkami. Tutaj można zobaczyć nie tylko dokładność, ale także żmudne wykonanie. Popularnym rozwiązaniem jest nałożenie konturów kilku figur geometrycznych. Zespół koła, kwadratu i trójkąta stał się najprostszy. A styliści wskazują negatywną przestrzeń jako niekwestionowanego lidera.

геометрический черно белый маникюрманикюр в черно белых тонах