Charakterystyczne plamki drukowanie lamparta dawno temu ubrania przeniosły się na akcesoria, buty i, oczywiście, na damskie nagietki. Pomysły leopard manicure, wcielone mistrzów zdobienie paznokci na paznokciach, na pierwszy rzut oka wydają się skomplikowane w wykonaniu, ale w rzeczywistości tak nie jest. Jeśli nie chcesz zrezygnować z dekorowania paznokci tym stylowym manicure, powinieneś uzbroić się w rade mistrzów. Wolisz powierzyć to specjalistom? Wtedy nie będzie zbędne dowiedzieć się, co dzieje się z manicure, który nazywa się "plamami lamparta".

Interesujące pomysły

Klasyczny manicure z nadrukiem lamparta to charakterystyczny wzór w postaci nieregularnych plamek, które różnią się rozmiarem. Wykonywane są na bazie nagiej lub przezroczystej z ciemnobeżowym, brązowym lub czekoladowym lakierem. Każde miejsce jest otoczone czarnym konturem.

Mankiet do manicure1Leopard manicure2Leopard manicure3

Ale kto powiedział, że klasyk jest jedynym rozwiązaniem? Dziś manicure z lamparta można wykonać przy użyciu dowolnych kombinacji kolorów, które pragnie twoje serce. Możliwość wyboru kolorów i motywów to kolejna zaleta "drapieżnego" projektu gwoździa, ale główną zaletą jest to, że manicure z wzorem w lamparta wygląda świetnie zarówno na krótkich, jak i długich paznokciach. Eksperymentując z rozmiarem plamek lamparta, ich częstotliwością i kolorami, możesz za każdym razem stworzyć nowy wzór paznokci.

Nie jest tajemnicą, że francuski manicure od dawna stał się klasykiem. Ale nawet zamiana tradycyjnego białego lakieru na jasne lub pastelowe kolory nie zmienia zasadniczo manicure. Co za lampart francuski manicure! Aby przekształcić klasyczną wersję, trzeba tylko postawić na kilka "drapieżnych" miejsc. Nawet jeden paznokieć na palcu, zaprojektowany w ten sposób, przyciągnie uwagę innych. Francuski manicure z lamparciem jest odpowiedni w codziennym i wieczorowym ubraniu.

Leopard manicure4Leopard manicure5Leopard manicure6

Nie mniej istotny jest manicure księżycowy, który można także przekształcić motywem lamparta. Połączenie dwóch trendów jest naprawdę świetne! Manicure na księżyc z nadrukiem lamparta, a także kurtka, mogą być wykonane w różnych kolorach, wybierając te, które harmonijnie uzupełniają ogólny styl obrazu. By the way, dziewczyny, które nie mogą się pochwalić silnymi paznokciami lub cierpliwością, warto uciekać się do budowania, jeśli chcesz popisać się długimi paznokciami, ponieważ manicure z lamparta jest zrobiony szelakiem.

Leopard manicure7Mankiet manicure8Mankiet do manicure9
Sekrety technologii

Aby wcielić się w propozycje przedstawione powyżej, warto zapoznać się z podstawami technologii lakierów. Musisz zacząć od przygotowania płytek paznokcia. Przy odtłuszczaniu i czyszczeniu wszystko jest niezwykle jasne, ale stan paznokci w przypadku manicure z lamparta wykonanego z ciemnego lakieru nie ma znaczenia. Nawet przy uszkodzeniach i nierówności manicure będzie wyglądać dobrze. Wyjątek stanowi klasyczna francuska kurtka z plamami lamparta na przezroczystym tle. Po obróbce paznokcie należy nałożyć na nie bezbarwną bazę, a następnie farbę tła w dwóch warstwach (każda warstwa powinna być całkowicie sucha). Jednym dotknięciem nanieść punkt na tło za pomocą cienkiej szczotki. Przez kontrastowy kolor lakieru tło nie powinno się przejrzeć. Po wyschnięciu cienką szczoteczką do igieł, rysuj wokół plam z czarnym konturem. Pozostaje czekać na wyschnięcie frędzli, a modny manicure jest gotowy! W razie potrzeby można nałożyć środek utrwalający powłokę, aby zapewnić paznokciom piękny widok przez dłuższy czas.

Leopard manicure10Mankiet manicure11Manicure do manicure12
Manicure do manicure13Leopard manicure14Manicure do manicure15
Manicure do manicure16Mankiet do manicure17Leopard manicure18