Niezbędnym elementem garderoby uczennicy jest oczywiście bluzka. W zależności od tkaniny i modelu bluzki szkolnej można je nosić na święta szkolne i na co dzień. Weź pod uwagę główne rodzaje modnych bluzek szkolnych w sezonie 2014.

Kilka popularnych stylów bluzek szkolnych

Pierwsze miejsce w popularności zajmują modele w postaci koszuli, które są wyjątkowo wygodne w codziennym noszeniu, a poza tym idealnie komponują się ze spodniami i sundressami i wyglądają dość stylowo. Aby wyglądać bardziej kobieco, możesz wybrać styl, ozdobiony koronką, błyszczącymi guzikami i innymi elementami.

Szczupły model jest popularny wśród uczennic w każdym wieku, są one najczęściej wykonane z satyny i idealnie podkreślają wszystkie zalety dziewczęcej sylwetki. Ponadto te modne bluzki szkolne wyglądają bardzo pięknie i kobieco.

Model "tunic" 2014 zyskuje popularność wśród bluzek szkolnych. Jest bardzo wygodny w noszeniu, ma swobodny krój, więc nie utrudnia ruchu. Doskonała opcja dla aktywnych i aktywnych dziewcząt.

Inna opcja - bluzka o zapachu, który wygląda dość oryginalnie i elegancko. Co więcej, ten krój ma tę główną zaletę - nadaje się do prawie każdego kształtu i ukrywa pewne wady, jeśli w ogóle.

Charakterystyczną cechą stylowych bluzek szkolnych w 2014 roku są wyrafinowane i niezwykłe obroże. Na przykład model z kokardką lub solenną wygląda bardzo poważnie żabot .

Warto również zauważyć, że w tym roku trendem będą bluzy z haftem i innymi elementami dekoracyjnymi. I znowu w modzie ubrania retro .

Ponadto przy wyborze stylu warto zwrócić uwagę na rękaw. W tym sezonie we wszystkich katalogach znajdziesz zdjęcia bluzek szkolnych 2014 z trójwymiarowymi rękawami. Długość tego ostatniego może być krótka, trzy czwarte lub długa. Inną opcją, która nigdy nie stanie się przestarzała, są rękawy latarni.

Główne czynniki, które należy rozważyć przy wyborze bluzki szkolnej

Po tym, jak młoda fashionistka zdecydowała się na kształt bluzki, musisz zwrócić uwagę na materiał. To bardzo zależy od modelu produktu. Jeśli jest to bluzka typu koszulowego, najlepiej bawełna; jeśli mówimy o tunikach, najlepszym materiałem jest szyfon; dla bardziej romantycznych i świątecznych modeli, idealna tkanina to atlas.

Kolory szkolnych bluzek najlepiej wybrać światło. Jest nie tylko biały, ale zawsze będzie idealny do nauki. Preferowane produkty to kremowe, perłowe, miękkie różowe, jasnoniebieskie, jasnozielone i podobne kolory.

Bluzkę szkolną najlepiej łączyć ze spódnicą, sukienką lub sundress. Z góry można go uzupełnić kamizelką, w zimne pory - kurtką, swetrem lub bolerkiem. Możesz nosić bluzkę z klasycznymi lub obcisłymi spodniami, ale powinieneś zachować ostrożność. Najlepiej połączyć model w postaci koszuli ze spodniami.

Trzeba powiedzieć o cięciach. Najczęściej są modele z przyciskami, które można przymocować do gardła. Nie ma potrzeby zapinania wszystkich przycisków, kilka ostatnich można pozostawić nierozwiniętych, aby obraz nie został nadmiernie ściśnięty. Warto jednak pamiętać, że ważne jest tutaj poczucie proporcji, nie należy pozostawiać przycisków rozpiętych zbyt blisko dekoltu, jest to nieodpowiednie dla szkoły.

Osobno trzeba wspomnieć o akcesoriach. Ogólnie rzecz biorąc, wizerunek szkoły nie powinien być przeładowany masywnymi i krzykliwymi akcesoriami. Do bluzki szkolnej najlepiej nadaje się cienki łańcuszek i małe kolczyki.

bluzki szkolne dla dziewczynek 2014 1bluzki szkolne dla dziewczynek 2014 2bluzki szkolne dla dziewczynek 2014 3
bluzki szkolne dla dziewczynek 2014 4bluzki szkolne dla dziewczynek 2014 5bluzki szkolne dla dziewczynek 2014 6
bluzki szkolne dla dziewczynek 2014 7bluzki szkolne dla dziewczynek 2014 8bluzki szkolne dla dziewczynek 2014 9