Ci, którym natura nie nagradza loków, często chcą skorygować to irytujące nieporozumienie. Ale manipulowanie lokówką i lokówkami jest zbyt kłopotliwe, a chemoszawka psuje włosy. Problem rozwiązuje się w bardzo prosty sposób: przy pomocy wiązki, długotrwałego przechowywania lub rzeźbienia. Jednocześnie optymalnym rozwiązaniem jest biowłóknianie włosów, ponieważ nie tylko nadaje objętość włosów i loki, ale także poprawia ich strukturę. Oczywiście, tylko jeśli procedura zostanie przeprowadzona poprawnie.

Czym jest biobiologia włosów?

Prawidłowo - oznacza to, że mistrz prawidłowo podniósł substancję czynną o niezbędnej sile wiązania (z reguły są to trzy), w zależności od jakości włosów i życzeń klienta, dokładnie określona średnica szpulek, z którymi nawinięte są włosy i idealny czas ekspozycji. Ponadto fryzjer musi mieć pewne umiejętności, aby dobrze rozłożyć włosy na pasma i mocno je dokręcić. Dlatego cena za usługi prawdziwego profesjonalisty jest zwykle wysoka, a liczba negatywnych opinii dziewcząt, które mają pecha u fryzjera, jest alarmująca. Możesz powierzyć swoje włosy tylko specjalistom, którzy specjalizują się w perm. Będzie miło, jeśli polecisz go znajomemu, który już korzystał z usług.

Producenci twierdzą, że biowave delikatnie wpływa na włosy, nie ma agresywnych składników w kompozycji, takich jak amoniak, kwas tioglikolowy i nadtlenek wodoru. Głównym składnikiem nowoczesnych leków jest chlorowodorek cysteiny, który jest analogiem cystyny, aminokwasu zawartego w płatkach włosów i odpowiada za sprężystość i blask. Skręcanie włosów w lokach przez długi czas bez użycia chemii jest niemożliwe, chlorowodorek cysteaminy jest nadal produktem przemysłu chemicznego, więc musisz być przygotowany na to, że jakość włosów będzie nieco gorsza - staną się bardziej suche i łamliwe.

Określ długość włosów dla idealnej fali

Dla każdej fryzury są specjalne cechy curlingu. Biokształcenie dla krótkich włosów i biovavavka dla średnich włosów nie jest zbyt różne: jeśli masz drugą i trzecią długość, średniej wielkości loki będą dobrze wyglądać i nie potrzebujesz specjalnej fryzury do zwijania. Wszystko, co musisz wziąć pod uwagę to struktura włosów, rysy twarzy i zdrowie. Ten ostatni czynnik jest ważny, ponieważ biosolacja włosów nie jest zalecana pod pewnymi warunkami:

  • alergie;
  • krytyczne dni i zaraz po nich;
  • podwyższona temperatura i ciśnienie;
  • nierównowaga hormonalna;
  • depresja;
  • leczenie antybiotykami i silnymi środkami;
  • łysienie .

Jeśli twoje włosy są poważnie uszkodzone lub zostały wcześniej pomalowane henną i basmą, długotrwała stylizacja najprawdopodobniej też nie bierze.

Długie włosy są również wymagane w przypadku długich włosów. Zamki można szybko załatwić pod własnym ciężarem lub uzyskać znacznie większe niż zamierzono. Dlatego też, dla włosów czwartej długości i więcej, eksperci zalecają fryzurę z kaskadą z opiłkiem. Jeśli planujesz długie sierść biowęglową, duże oczka najlepiej wykonywać przy użyciu szpul o średniej średnicy - możesz lekko wyprostować loki za pomocą dyfuzor lub suszarką do włosów. Ale dodatkowo zwijanie ich będzie możliwe tylko na zwijarce lub lokówkach. Jak długo trwa również biokonwersja włosów biokompatybilność włosów w domu z ich stanu i długości.

Biotyczne włosy w domu

Jeśli zdecydujesz się zrobić to sam, kup produkt tylko od zaufanego producenta i postępuj dokładnie według instrukcji. Przygotuj się na instalację, aby wymagać dodatkowej opieki. Z pewnymi umiejętnościami codzienne układanie włosów zajmuje nie więcej niż 10 minut! Niemniej jednak, pielęgnacja włosów po biokinunie musi być bardzo ostrożna: będziesz musiał wybrać specjalny szampon i balsam do włosów zwiniętych, raz w tygodniu, aby zrobić maskę, wybrać produkty do stylizacji wysokiej jakości i bardzo dokładnie rozczesać.