Płynne, zadbane, żywe, gładkie włosy - czy to nie jest sen jakiejś dziewczyny? Obecny kierunek życia z jednej strony wymaga od nas coraz więcej sił, aby zachować piękny wygląd i zdrowie włosów, az drugiej strony oferuje nowoczesne, skuteczne środki.

Laminowanie i biomation włosów

Zarówno jedna, jak i druga procedura to proces opracowany przez profesjonalistów, podczas którego każde włosy są zamknięte w bardzo cienkiej powłoce celulozowej. Naturalna celuloza - i jest podstawą biolaminacji, w kompozycji jest podobna do soku z łodygi mniszka lekarskiego.

Biolaminowanie włosów - nie jest to tylko moda czy nowa usługa, co jest interesujące do spróbowania. Biolaminowanie to zabieg przywracający piękno włosów, ich naturalną witalność, gęstość, połysk. Biolaminowanie pomaga "uszczelnić" końcówki dzielone i złuszczające, ożywić cień po barwieniu, przywrócić zewnętrzną urodę włosów po zabiegach zwijania i odbarwiania.

Biolaminowanie włosów keratyną - tę procedurę przeprowadza się z dodatkiem keratyny. Według badań, włosy zmieniają się w kruchy i rozszczepiają się właśnie z powodu braku keratyny. Keratyna laminowanie poziom, satiate, ożywić stan każdego włosa.

Kiedy biolaminacja włosów przyniesie największe korzyści?

  • jeśli niedawno wykonałeś chemikalia lub biokominki;
  • jeśli często malujesz;
  • jeśli masz długie, matowe włosy, pękają i wypadają;
  • planowanie podróży do gorących krajów w celu wzmocnienia włosów, zapobiegania ich odwodnieniu;
  • jeśli suszarka do włosów, szczypce, prasowanie - twoi przyjaciele ezhdenevnye.

Biolaminowanie kędzierzawych włosów jest równie przydatne, usuwa efekt "rozpadającej się" fryzury, czyni włosy posłusznymi i ułatwia ich układanie.

Jak długo działa biolaminowanie?

Zauważalny efekt utrzymuje się na włosach od 3 do 6 tygodni. Jednak dokładny czas zależy od struktury włosów, jakości środków do laminowania, profesjonalizmu fryzjera.

Biolaminowanie włosów w domu

Włosy Biolaminirovanie obejmują środki, krok po kroku działające na włosy. Jest to koniecznie szampon, specjalna odżywka, maska ​​nawilżająca , krem ​​do laminowania.

Domowe biolaminowanie włosów jest zwykle sprawdzane przynajmniej raz w kabinie i obserwować pracę mistrza. Jednak główne wskazówki dotyczące przeprowadzania tej procedury w domu są następujące:

  1. Na początek powinieneś myć głowę szamponem myjącym do laminowania, a następnie wysuszyć.
  2. Następnie przygotowuje się gorącą fazę: utrzymuje się ją przez około 20 minut pod strumieniem ciepłego powietrza i zmywa ciepłą wodą.
  3. Następnie - tak zwana "zimna faza", środek trwa około 5-10 minut.
  4. Włosy są myte i wycierane. Teraz czas maski, który przywróci włosy na około 10 minut.

Zazwyczaj domowe zestawy do salonów fryzjerskich zawierają pełne instrukcje krok po kroku dla przeprowadzenia tej procedury. Możesz je kupić w salonach fryzjerskich, wyspecjalizowanych sklepach biolaminacja włosów w domu profesjonalne kosmetyki lub w Internecie.

Biolaminowanie koloru włosów

Dużym plusem laminowania jest to, że nie tylko pielęgnuje włosy, ale także nadaje im stylowy wygląd. Istnieją także środki tonizujące, które są stosowane podczas gorącej fazy i farbują włosy w pożądanym odcieniu. Istnieją zestawy sugerujące laminowanie cieni w domu.

Kolor biolaminacji włosów wynosi około 20 odcieni od złotego i jasnego kasztanowca do czerwonego i czerwonego. Podczas kolejnej wędrówki w salonie możesz z powodzeniem łączyć kolorowanie włosów i pełną opiekę!