Kręcone loki nie wychodzą z mody, a wiele dziewczyn z prostymi włosami marzy o takiej fryzurze. Stylizacja za pomocą suszarki do włosów lub suszarki do włosów z dyszą, nawijanie na wałki, oplatanie plecionek i inne sposoby osiągnięcia pożądanego efektu zabiera dużo czasu, wysiłku i daje krótkotrwały efekt. Rozwiązaniem może być biokompatybilne włosy - nowoczesna, delikatna metoda.

Skład do mycia włosów w biosferze

Aby uzyskać piękne loki przez długi czas - małe, średnie lub duże, biosunięcie włosów wymaga użycia specjalnych preparatów, których około 60% kompozycji reprezentują naturalne składniki. Są pozbawione tak agresywnych, toksycznych i niszczących substancji ludzkich włosów jak kwas tioglikolowy i jego pochodne, amoniak itp.

Głównym składnikiem któregokolwiek z nowoczesnych preparatów biochemicznych jest związek biologiczny chlorowodorek cysteaminy. Składnik ten jest podobny strukturalnie do naturalnego aminokwasu włosów, dzięki czemu można go wbudować w trzon włosa. Związek ten nadaje włosom siłę, elastyczność, naturalny połysk i utrwala je w przepisanej formie.

Ponadto w przygotowaniu preparatów biokonserwantów do włosów wprowadza się użyteczne naturalne składniki, które mają działanie przywracające, nawilżające, ochronne, w tym:

 • białka jedwabiu;
 • białka pszenicy;
 • kolagen;
 • lipidy;
 • arginina;
 • wyciąg z bambusa;
 • ekstrakt z aloesu;
 • ekstrakt z liści drzewa herbacianego;
 • prowitamina B5 itp.

Popularne marki narzędzi:

 • Estel Professional;
 • Mossa;
 • Silky;
 • Skradanie się;
 • Hahonico;
 • Nouvelle.

Biocheusting na krótkich włosach

krótkie włosy biotyczne

Wielu właścicieli krótkich fryzur próbowało wykonać delikatną falę włosów i byli zadowoleni z rezultatu. Spektakularne loki powstają nawet przy minimalnej długości pasm - tylko 5-6 cm, a ich długość nie zmienia się znacząco. W ten sposób możesz stworzyć pożądane przez wielu podstawowa objętość , co jest trudne do osiągnięcia nawet przy pomocy najlepszych środków do stylizacji.

Szybko się cofając, włosy po biotece będą miały naturalne przejście od prostych korzeni do zakręconych końcówek. Na krótkich sznurkach z bioskrzydłych włosów duże loki powstają jak te, które są uzyskiwane po zwojach na lokówkach. Używając małej szpulki, możesz dotrzeć do loków w stylu Afro. Aby stworzyć bardziej naturalny rodzaj loków, lepiej użyć szpulek o dwóch różnych średnicach.

биозавивка на короткие волосыбиозавивка на короткие волосыбиозавивка на короткие волосы

Biotyczne włosy na średnich włosach

Pasemka średniej długości najlepiej nadają się do zwijania, pozwalają na wykonanie najbardziej niezwykłych rodzajów układania. Po prostu niesamowicie wyglądają przycięte kaskady dużych loków na średnich włosach, - biosujące w ten sposób włosy zapewniają elegancką objętość i ułatwiają układanie w stosy. W zależności od rodzaju, gęstości i tekstury włosów w tym przypadku można użyć kompozycji o różnej fiksacji i różnej wielkości szpulek.

Na pasmach średniej długości można tworzyć duże i płynne loki, ostre loki i eleganckie fale pionowe. Wiele dziewcząt woli radykalne biotwieranie lub tylko końce są zwinięte. Ogromną popularnością cieszy się połączenie prostych pasm z wirowaniem za pomocą bioklasty - ta alternatywa wygląda na efektowną i oryginalną.

биозавивка на средние волосыбиозавивка на средние волосыбиозавивка на средние волосы

Biocoffee o długich włosach

Aby uzyskać jednolite małe, średnie lub duże loki na długich włosach , biosunięcie włosów powinno być wykonywane przez wykwalifikowanego specjalistę, zwłaszcza jeśli pasma są grube. W takim przypadku wymagane są specjalne umiejętności i doświadczenie. Ponadto panie powinny wziąć pod uwagę, że duże loki dla danej długości potrwają tylko krótki czas, ponieważ pod wpływem grawitacji prostują się. Tak, a opieka będzie wymagać więcej kłopotów.

биозавивка на длинные волосыбиозавивка на длинные волосыбиозавивка на длинные волосы

Niemniej jednak, biosypianie włosów jest wymaganą procedurą dla wielu długowłosych piękności, co umożliwia nadanie włosom blasku i zadbanego wyglądu. Jeśli rodzaj linii włosów jest rzadki, może to być dobrym rozwiązaniem problemu. Jednak w tym przypadku konieczne jest wybranie najbardziej oszczędnej kompozycji i kontrolowanie czasu jej starzenia.

Biotyczne włosy w domu

Niezależnie od tego, biocenic można zrobić, kupując zestaw narzędzi do procedury, która często zawiera następujące leki:

 • profesjonalny pre-szampon z aminokwasami;
 • skład skrzepu;
 • neutralizator fali;
 • klimatyzator po uszczelnieniu.

Dodatkowo będzie wymagać szpulek, gąbki z pianki gumowej do nakładania funduszy, rękawic ochronnych. Bioscrew hair w domu - odpowiedzialna procedura, dla której potrzebujesz co najmniej podstawowych umiejętności fryzjerskich. Przed jej przeprowadzeniem należy skonsultować się z mistrzem, który przeprowadzi diagnostykę pasm i, w oparciu o ich strukturę i stan, przedstawi zalecenia dotyczące doboru preparatów, średnicy szpulek, metody nawijania w celu uzyskania pożądanego wyniku, czasu przetrzymywania.

Biochemiczne włosy w domu - instrukcje krok po kroku:

 1. Umyj głowę specjalnym szamponem.
 2. Wymieszaj pasma miękkim ręcznikiem, ale nie susz.
 3. Aby się rozczesać.
 4. Zastosuj do wszystkich części włosów produktu.
 5. Podzielić pasma na kilka obszarów: dwa skroniowe, dwa potyliczny (górny i dolny), ciemieniowy.
 6. Wkręć wszystkie włosy w równe pasma i przy tym samym naprężeniu na szpulce.
 7. Obficie zwilżony zwijającym się zwiniętym pasmem przez gąbkę.
 8. Aby utrzymać pod kapeluszem 15-25 minut.
 9. Opłucz głowę pod ciepłą bieżącą wodą, nie obracając nici.
 10. Nałóż 1/3 neutralizatora na rany nawinięte na szpulkę i przytrzymaj przez około 10-15 minut.
 11. Wyjmij szpule, zastosuj resztę neutralizatora.
 12. Po pięciu minutach przepłucz preparat ciepłą wodą.
 13. Zastosuj nieusuwalny środek kondycjonujący.
 14. Osusz głowę w naturalny sposób.

Włosy po bio-machaniu

biowłóknięcie włosów zdjęcie przed i po

Po przeprowadzeniu biokonserwacji włosów, zdjęcie przed i po pokazuje naturalny wygląd uformowanych loków, a nie silną zmianę długości włosów, wymagana jest szczególna ostrożność. Mimo że tę technikę uważa się za oszczędzającą, niektóre szkody są nadal spowodowane z powodu częściowego zakłócenia tekstury włosów. Podczas gdy składniki odżywcze odżywki działają, nici "dobrze się" czują. W przyszłości, w przypadku braku regularnych procedur odbudowy, loki będą przesuszone i "martwe".

Jak dbać o włosy po bio-zavivki?

Pielęgnacja włosów po biowarstwie opiera się na takich podstawowych zaleceniach:

 1. W pierwszych dniach zabrania się mycia i czesania włosów.
 2. W przyszłości używaj tylko specjalnego szamponu do włosów po biokoulizacji i balsamie na koniec każdego prania.
 3. Do czesania użyj grzebienia o rzadkich zębach.
 4. Używaj tylko w wyjątkowych przypadkach.
 5. Przynajmniej raz w tygodniu używaj substancji odżywczych i maseczki nawilżające .

Jak stylizować włosy po bio-zavivki?

Niezależnie od tego, czy włosy zostały poddane biokonwolucji na całej długości włosów, czy też tylko końce włosów lub część korzeniowa zostały biokonwirowane, idealne zastosowanie wymaga użycia specjalnie zaprojektowanych produktów - żeli, pianka , kremy i tym podobne. Tylko dzięki ich pomocy skutecznie podkreślisz loki. Wszelkie remedium stosuje się do świeżo umytych mokrych włosów. Użyj grzebienia, aby utworzyć loki, które nie są potrzebne - odbywa się to palcami.

Jak długo działa biowłosa?

Czas trwania efektu zabiegu zależy od właściwości sznurków, średnicy lokówki używanej do bioskrewania włosów, poprawności późniejszej pielęgnacji. Minimalny wskaźnik wynosi dwa miesiące, maksimum to dziewięć miesięcy. Często loki utrzymują się do sześciu miesięcy, stopniowo prostując. Powtórzyć procedurę może być sześć miesięcy później.

биозавивкабиозавивкабиозавивкабиозавивкабиозавивка