Dopiero zaczęły słabnąć rozmowy o Ilona Mask i osławionej aktorce Amber Heard, gdy 46-letni miliarder ponownie wyruszył w poszukiwaniu kolejnej miłości. Okazuje się, że Musk ponownie aktywnie poszukuje, a jego życie osobiste jest energicznie omawiane w prasie.

Актриса Дакота Джонсон Podążanie za pięknem

Tydzień temu Ilon Musk został zauważony na ceremonii ślubnej swojego przyjaciela w Rio de Janeiro. Uważa się jednak, że jeden z najsłynniejszych kawalerów amerykańskich przybył do stolicy karnawału, nie tylko ze względu na celebrację, ale także na spotkanie z pięknem Dakoty Johnson. spotkanie z Maską nie jest konieczne, aby udać się do Brazylii.

Модель Джессика Харт

A w zeszłym tygodniu pozazdroszczenia pana młodego można było zobaczyć na prywatnej imprezie w Los Angeles w modelowej firmie Jessica Hart. Para rozmawiała bardzo blisko, popijając szampana i bawiąc się. Naoczni świadkowie twierdzą, że Ilon próbował pod żadnym pozorem nie reklamować swojego pobytu na imprezie i poprosił paparazzi, aby nie robili zdjęć.

Czytaj także
  • Fani Ilony Mask zbierają dla niego pieniądze ... wygodne łóżko w biurze
  • Chcesz być maską Ilona? Niech tak się stanie!
  • Rozumiem: akcje Tesli załamały się w związku z oświadczeniem o bankructwie Ilona Mask

Ale nie ma wiarygodnych informacji na temat osobistego życia miliardera, a ona pozostaje tajemnicą dla wszystkich dociekliwych fanów Maski.