Dążenie do doskonałości nie zna granic. I ten trend wyraźnie widać we współczesnym zdobienie paznokci . Modne kobiety już dawno wystarczyły, aby uporządkować paznokcie i zastosować monochromatyczny lakier. Ponieważ taki manicure może wydawać się większości ludzi nudny i pozbawiony rodzynek.

Dlatego dziewczęta niestrudzenie podążają za trendami w modzie, oryginalnymi nowościami, a niektóre nawet zapoznają się z podstawowymi zasadami rysunku, aby ozdobić swoje paznokcie pięknymi rysunkami.

W tym artykule skupimy się na najważniejszych i oryginalnych pomysłach modnego manicure z pięknymi wzorami, zarówno na przedłużeniach, jak i na prawdziwych, krótkich i długich paznokciach.

Bardzo piękne proste rysunki na paznokciach

Dawno minęły czasy, kiedy paznokcie fashionistek osiągnęły ekstremalną długość, a zawiłe wzory i złożone kompozycje przeważały w projekcie. Dziś ręce prawdziwych kobiet wyglądają bardziej naturalnie. Jeśli chodzi o rysunki, mile widziane są motywy graficzne i kwiatowe, odciski zwierząt, abstrakcyjne wzory. Aby modny manicure o prostym wzorze niekoniecznie musi iść do salonu piękności, można go łatwo wykonać w domu.

Na przykład każda dziewczyna jest w stanie stworzyć na jej paznokciach geometryczną kompozycję. Proste i faliste linie, igły, siatki, trójkąty i kwadraty - rysowanie ich wcale nie jest trudne, ale taki manicure wygląda świetnie. Dla tych samych młodych pań, które nie mogły "zaprzyjaźnić się" ze szczotką i farbami w jakikolwiek sposób, styliści sugerują użycie specjalnych naklejek.

Trochę ćwiczeń z paskami może zacząć tworzyć manicure z bardziej skomplikowaną techniką wykonania. Na przykład eksperymentuj z odmianami ulubionej kurtki wszystkich. W tym przypadku warto bawić się nie tylko kombinacjami kolorystycznymi, ale także uzupełnić projekt, z prostym kwiatem, motylem, łukiem. Nawiasem mówiąc, rysunek można wyciągnąć lub złożyć z dostępnych narzędzi: rhinestone, koraliki, kolorowy brokat, proszek, piasek, folia lub koraliki.

Manicure z nadrukiem "pea" lub "leopard" wygląda fajnie i kreatywnie. A ten i drugi rysunek jest prosty w wykonaniu.

Oczywiście piękne i lekkie wzory na paznokciach nadają się do codziennego manicure, ponieważ uroczysty projekt wciąż musi być tworzony w nieco innym formacie. Najczęściej więc ze specjalnej okazji panie wybierają stylowy i elegancki, namiętny i dyskretny w tym samym czasie, manicure w kolorze czerwonym.

Rysunek na czerwonych paznokciach

Paleta czerwonego koloru jest bogata i różnorodna, dlatego w zależności od sytuacji można przykryć nagietek lakierem aktywnej czerwieni lub wybrać bardziej stonowany odcień. Ten manicure jest samowystarczalny, jasny i atrakcyjny. Nie oznacza to jednak, że nie można go uzupełnić oryginalnym wzorem. Na paznokciach koloru czerwonego pięknie wyglądają czarno-białe rysunki wykonane lakierem lub farbą - można rozcieńczyć kompozycję złotymi lub srebrnymi elementami.

Warto zauważyć, że czerwone paznokcie z czarnym wzorem - to rodzaj klasyki, ale trzeba bardzo dokładnie wybrać tę kombinację, koncentrując się bardziej na naturze obrazu. Na przykład czerwone nagietki z cienkimi paskami nie pasują do samej ramy. surowy dress code podczas gdy zabawny kotek z palcem serdecznym lub białymi kropkami jest bardziej odpowiedni do tworzenia casualowego wyglądu. Czerwona kurtka i manicure z księżycem są zdecydowanie odpowiednie na wieczór, pod warunkiem, że taki wzór i paleta są w harmonii ze strojem i akcesoriami.

piękne rysunki na paznokciach1piękne rysunki na paznokciach2piękny paznokci art3
piękny gwóźdź art4piękny nail art5piękny gwóźdź art6
piękne rysunki na paznokciach7piękne rysunki na paznokciach 8piękny nail art9