Piękne jesienne sukienki mogą być po prostu ciepłe i mogą nosić luksusowy jesienny duch. W tym czasie natura demonstruje w jasnych kolorach swoje bogactwo, zanim straci je przez trzy długie miesiące zimowe. Dlatego jesienne wesele jest zawsze wyjątkowe, ponieważ ma piękne złote ozdoby, a panna młoda nie powinna ulegać im w swojej urodzie.

Dla panny młodej: sukienki ślubne na jesień

Sukienki na jesień powinny być nie tylko piękne, ale i jak najbardziej ciepłe. Projektanci tworzą modele z koronkowymi długimi rękawami i półprzezroczystymi wstawkami. Cienka tkanina nie nagrzewa się, ale styl sprawia, że ​​sukienka jest przeznaczona na zimno.

Spójrzmy na najbardziej popularne jesienne modele od projektantów:

  1. Elie Saab doskonale oddają jesienny nastrój w tworzeniu sukienki dla panny młodej w 2012 roku: jest to wspaniały model z haftowanymi złotymi kwiatami na spódnicy, a długie rękawy sukienki wykonane są z gipiury.
  2. Na uwagę zasługuje kolejny jesienny model - to Esther, jej twórca. Vera wong ozdobił spódnicę haftem i dodał krótkie rękawy. Sukienka stała się strojem panny młodej w telewizyjnym serialu "Gossip Girl", co sprawiło, że stał się bardzo popularny.

Sukienkę na wesele jesienią należy uzupełnić pelerynką i zamkniętymi butami.

Dla moich przyjaciół: wieczorowe sukienki na jesień

Nie bez powodu wielu poetów nazywa jesień "złotym" - żółte jesienne liście tworzą wyjątkową i ekscytującą atmosferę, która stwarza poczucie, że wierzchołki drzew pokryte są złotem. Projektanci, tacy jak poeci, są kreatywnymi ludźmi, a ta jesienna funkcja nie mogła nie wpłynąć na ich modele sukienek. Na przykład, Eli Saab stworzył takie wieczorowe sukienki na jesień, co stwarza wrażenie, że są zrobione ze złota. Piękne sukienki na jesień zdobią złote wstążki, delikatne iskierki i gładkie przejścia od tajemniczej przezierności do luksusowego haftu.

Jesienne suknie ślubne 1Jesienne suknie ślubne 2Suknie ślubne jesienne 3
Jesienne suknie ślubne 4Jesienne suknie ślubne 5Jesienne suknie ślubne 6
Jesienne suknie ślubne 7Jesienne suknie ślubne 8Jesienne suknie ślubne 9