Wszyscy wiedzą o ważnej roli białka w naszym życiu, ale czy ktoś kiedykolwiek zastanawiał się skąd pochodzą te białka? Odpowiedzią jest określenie "aminokwasy", które są bardzo powszechne wśród zawodowych sportowców. Aminokwasy są podstawą białka. Dziewięć rodzajów aminokwasów jest syntetyzowanych w naszym ciele, ale są też odmiany, które musimy dostarczyć organizmowi z pożywieniem. Są to niezbędne aminokwasy.

Kiedy spożywamy pokarmy białkowe, następuje proces kataboliczny, w wyniku którego rozpadają się na aminokwasy, a z nich syntetyzowane są nowe białka, nasze własne białka, z których zbudowane są mięśnie.

Wzrost masy mięśniowej

Głównym celem wszystkich kulturystów jest jak najszybsze zwiększenie pożądanej ulgi mięśniowej. To nie zawsze jest takie łatwe. Podczas aktywnego treningu organizm zjada własne białka, których wytwarzanie niszczy włókna mięśniowe. W rezultacie, sportowiec daje wszystkie siły podczas treningu, a pożądanego rezultatu nie ma. Aby zbudować masę mięśniową, konieczne jest "karmienie" organizmu aminokwasami. Biorąc je podczas treningu, a następnie po, będziemy chronić przed katabolizmem tysięcy włókien mięśniowych, a także pomóc ciału odzyskać tak szybko, jak to możliwe. Jednak na świecie jest znacznie więcej kobiet, które chcą stracić na wadze niż kulturyści. Dlatego zastanów się nad najpopularniejszą funkcją, która ujawni nam tajemnicę, jak schudnąć za pomocą aminokwasów.

Utrata wagi odchudzanie aminokwasów

Amerykańscy naukowcy przeprowadzili serię eksperymentów na szczurach, które były trzymane na różnych dietach. Po dwunastu tygodniach obserwacji stwierdzono, że szczur, który otrzymał argininę z pożywieniem, stracił 63% nadwagi. Stwierdzono, że aminokwasy i utrata masy ciała to pojęcia, które pojawiają się od stóp do głów. Tak jak już wcześniej powiedziano, aminokwasy pomagają budować masę mięśniową, odzyskiwać siły po treningu, a także spalać tłuszcz podskórny. W rezultacie mamy idealną formułę na odchudzanie: biorąc aminokwasy przed, w trakcie i po treningu, nie tylko pozbędziemy się tłuszczu, ale także zbudujemy masę mięśniową, która sprawi, że będziemy nie tylko szczupli, ale także dopasowani.

Aminokwasy do odchudzania można również stosować podczas awarii węglowodanów i koncentracji na białkach, tak zwany okres suszenia. Dostarczą naszemu ciału substancji witalnych, podczas gdy w przeciwieństwie do białka nie obciążą nas zbędnymi kalorie .

Innym ważnym czynnikiem, który psuje wszystkie diety jest głód. Kiedy ilość jedzenia w żołądku spada, w stosunku do zwykłej dawki, hormon, który wywołuje głód zaczyna się wyróżniać, a w rezultacie nie ograniczamy się i nie latamy po jedzeniu. Biorąc kompleks aminokwasów, tak się nie dzieje. Jeśli powąchać w sieci na temat aminokwasów do utraty wagi, recenzje wszystkich "odchudzanie", zbiegają się na to, co nie chcieli jeść. Istnieje naukowe wytłumaczenie tego. Jeden z rodzajów aminokwasów blokuje produkcję hormonu głodu, a tym samym wywołuje uczucie sytości w ciele ludzkim. jak wziąć aminokwasy do utraty wagi Zgadzam się, jest to bardzo ważne na początku diety.

Jak wziąć aminokwasy?

Ostatnią rzeczą, jaka nam pozostaje, to przyjmowanie aminokwasów do utraty wagi. Lekarze ostrzegają, że aminokwasy nie są substytutem normalnej, zrównoważonej diety, suplementy mogą stanowić maksymalnie 25% wszystkich przychodzących aminokwasów. Najważniejszą techniką jest pierwsze 20 minut po treningu, kiedy ciało aktywnie rozpoczyna procesy odzyskiwania. I musisz kupić aminokwasy do utraty wagi w aptekach lub specjalistycznych sklepach ze zdrową żywnością.