Słynna aktorka i modelka Heidi Klum niedawno zerwała ze swoim chłopakiem Vito Schnablem. Pomimo tego, że ich romans trwał ponad 3 lata, 44-letnia gwiazda wybiegu nie wydaje się smutna. Wczoraj Heidi wraz z dziećmi została zauważona w towarzystwie przyjaciół: piosenkarki Mel B, stylisty Gary'ego Madatyana i innych celebrytów. Gwiaździste osoby przybyły na jedną z plaż w Malibu, gdzie cieszyły się słońcem i oceanicznym powietrzem.

Хайди Клум с Мел Би на пляже

Heidi Klum z Mel Bee na plaży

Fani przyjemnie zaskoczyli pojawienie się Heidi

Słynny model z dziećmi i przyjaciółmi przybył na wybrzeże w doskonałym nastroju. Poza faktem, że Klum ciągle się śmiał i mówił z ożywieniem, komunikowała się także ze swoimi dziećmi. Fani, którzy oglądali już zdjęcia z spaceru na plaży, zauważyli, że Heidi wygląda znacznie lepiej niż wtedy, gdy spotkała się ze Schnabel. Jeśli mówimy o ubraniach, to na modelu można było zobaczyć obszerną śnieżnobiałą tunikę z haftem i koronką, którą Klum z powodzeniem udało się połączyć z białymi spodniami. Jeśli chodzi o akcesoria, to na gwiazdę podium można było zobaczyć złote kolczyki i bransoletki, a także okulary ze złotym odpływem.

Хайди Клум

Heidi klum

Клум со своей дочерью

Po tym, jak zdjęcia z Heidi uderzyły, fani Internetu obsypali model komplementami tego rodzaju planu: "Klum wygląda po prostu niesamowicie. Bardzo miło jest na nią patrzeć! "," Wizerunek Heidi na zdjęciach niesie ze sobą trochę światła i jest bardzo pozytywny. Od razu widać, że w jej życiu nastał pokój "," Bardzo się cieszę, że Klum nie martwi się o zerwanie ze Schnabel. Można to zobaczyć na podstawie tego, jak dobrze wygląda ta celebryta. Jest bardzo piękna! Jak sobie z tym radzi? ", Itd.

Поклонникам понравился внешний вид ХайдиДети Хайди и Мел Би на пляже в Малибу

Dzieci Heidi i Mel B na plaży w Malibu

Czytaj także
  • Heidi Klum fotografowała topless podczas reszty z Tomem Kaulitzem
  • 44-letnia Heidi Klum została sfotografowana w szczerej scenerii, by uzyskać męski połysk
  • Wtajemniczony opowiedział, co kryje się za cudownym nastrojem Heidi Klum: "Ona jest zakochana!"

Zaspokój i nie bądź głodny

Całkiem niedawno w prasie pojawił się wywiad z Klumem, w którym odkryła tajemnice, jak udało jej się wyglądać tak dobrze. Oto kilka słów na temat tego modelu powiedział ankieterowi zagranicznej publikacji:

"Dopóki pamiętam, staram się przestrzegać dwóch podstawowych zasad, które sprawiają, że wygląda świetnie: dobrze jest spać i dobrze się odżywiać. Ci, którzy myślą, że mogę pozwolić sobie na to, aby leżeć w łóżku przed dziewiątą, myliłem się. Codziennie rano zaczynam o wpół do piątej. Potem idę na lekki jogging, który przynosi mi dużo pozytywów i radości, a potem przygotowuję śniadanie. Wiesz, spędziłem dzieciństwo w Niemczech i jadłem proste i zdrowe jedzenie. Myślę, że najlepiej jest zjeść gotowaną owsiankę z warzywami na śniadanie. Ja na przykład uwielbiam sałatkę z kiszonej kapusty. Ponadto w mojej diecie zawsze są zupy i kluski ziemniaczane. Jest bardzo smaczny i pożywny. Moje dzieci, od urodzenia, są przyzwyczajeni do takiego odżywiania.

Ogólnie uważam, że w wieku dorosłym kobieta nie może być zbyt szczupła. Zapadnięte policzki są zawsze stare, dodając dziesięć lat do wieku. Wielu ankieterów pyta mnie, co myślę o deserach. Mogę szczerze powiedzieć: "Bardzo pozytywne". Zawsze staram się zjeść coś słodkiego przed snem. Nawet jeśli nie chcę czegoś bardzo kalorycznego, rozpieszczam się lodami z orzechami lub słodyczami lukrecji.

I na koniec chcę powiedzieć o tym, kiedy kładę się spać. Aby uzyskać wystarczającą ilość snu, muszę być w łóżku o 20.30 i staram się nie łamać tej zasady. "

Хайди Клум раскрыла секрет своей красоты