Wielu z nas jest zainteresowanych pytaniem: czy są ludzie posiadający nadzwyczajne zdolności? Rzeczywiście jest to bardzo interesujące.

Oczywiście istnieją ludzie o nadprzyrodzonych zdolnościach! Przykłady takich osób znajdują się w słynnej książce Ginesa i można je znaleźć również w życiu dla ciebie, przynajmniej każdego dnia. Po prostu nie zawsze o tym wiesz. Niewiele trąbek o tym na każdym rogu. Więc nie bądź zaskoczony!

Przyczyny rozwoju nadprzyrodzonych zdolności mogą być liczne. Mogą być zarówno naturalne, jak i miękkie oraz niebezpieczne, okrutne.

 • talent;
 • prezent;
 • osobowość genetyczna;
 • wyblakły szok;
 • cierpienie;
 • pozbawienie;
 • ból;
 • zażywanie narkotyków;
 • samopoznanie;
 • trening, praktyka;
 • samorozwój ;
 • rozwój duchowy;
 • świadomość ich miejsca w świecie;
 • trance ;
 • być może hipnoza itp.

Supermoce mózgu i świadomości są bardzo cienką linią między światem rzeczywistym a wyobraźnią. Jedyna różnica polega na tym, że jesteśmy przyzwyczajeni do oglądania świata takim właśnie standardowym. A wyobraźnia pozwala ludzkości wyglądać nieco głębiej, dotknąć czegoś, czego nie widzimy naszymi oczami, ale możemy poczuć!

Jak rozpoznać manifestację supermocy?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, musisz wiedzieć, co powstrzymuje zwykłą osobę od wykrycia jego supermocy.

 1. Przekonanie, że dana osoba może uzyskać supermoce bez własnych wysiłków. Pogląd, że jest nam dany, jest błędny. O wiele łatwiej jest myśleć i jednocześnie nic nie robić.
 2. Lenistwo Jest to dość powszechne. Brak komentarzy.
 3. Brak wyobraźni. Wyobraź sobie siebie na bezludnej wyspie. Co czujesz? Co widzisz i widzisz? Jakie dźwięki słyszysz? Jeśli udało ci się całkowicie rozłączyć i poczuć tę atmosferę, to dzięki swojej wyobraźni wszystko jest w porządku.
 4. Niezdolność do osiągnięcia stanu głębokiego transu. Pomoże w tym tylko praktyka.
 5. Brak celu. Jeśli nie masz celu, twoje wysiłki nigdy nie zostaną poślubione sukcesu. Zadaj sobie pytanie, dlaczego tego potrzebujesz.
 6. Niewiara. Bez wiary można ogólnie wyłączyć każdy biznes. Od nie masz motywacji ani tego, co zmusiłoby cię do wstania i rezygnacji z rozwoju.
 7. Brak czasu. Samokształcenie zawsze wymagało ogromnego wysiłku i czasu. Dużo czasu, dużo. Czy jesteś gotowy na to? Czy masz cierpliwość i wolny czas, który wydasz nie na szkodę swojej rodziny (praca, nauka, zdrowie)? W pogoni za super-umiejętnościami nie traćmy zdrowego rozsądku!
 8. Nadmierny wybór - jesteś zgubiony. W naszych czasach nadmiernego przepływu informacji istnieje nieobliczalny wybór metod i metod samorozwoju. Osoba może spróbować jednego, a nie zakończyć i zakończyć. Zmierz się z innym, zrezygnuj w połowie z powrotem. Sprawa zakończy się wraz z faktem, że takie metody można bardzo często zmieniać! Potem weź trzeci, czwarty ... drogę super-osiągnięć. To jest najgorsze ze wszystkich. Ponieważ rezultat nie jest widoczny dla kogoś, kto jest tak bystry! Dlatego zakończ pracę do końca. Wyeliminuj rzucanie z jednej metody programowania do drugiej.
 9. Religijne uprzedzenia. Wielu ludzi myśli, że Bóg nie chce, abyśmy poznali siebie i świat jako całość. Ale przecież ktoś to wymyślił, a większość z nich mocno wierzy. Wręcz przeciwnie, należy nieustannie się rozwijać i uczyć.

Jak już wiesz, supermocarstwa wcale nie są łatwe. Dlatego nie powinieneś być sceptyczny wobec takiej wyjątkowej osoby. Najprawdopodobniej dużo pracował nad sobą, aby osiągnąć jakiekolwiek rezultaty. Ale to jest twoja opinia i nikt nie ma prawa ci powiedzieć, jaki punkt widzenia musisz mieć. Jeśli zastanawiasz się, czy masz super moce, sprawdź się. ludzie o nadprzyrodzonych zdolnościach każdego dnia Ciągle wymyśl sam siebie test ponadnormalny, daj zadania i ćwiczenia. To pomoże ci poznać siebie.

Jakie są ludzkie supermoce?

 1. Pamięć absolutna.
 2. Absolutna plotka.
 3. Zwiększona percepcja światła.
 4. "Echo-lokalizacja." Najczęściej rozwijał się na ślepo. Emitują dźwięk, a jego echo określa, gdzie znaleźć pożądany obiekt.
 5. "Super-smak."
 6. "Super Zapach".