Kolejnym problemem współczesnego społeczeństwa jest hazard. Chociaż wydaje się, że jest tak strasznie, jeśli dana osoba może rozproszyć się w grze komputerowej ze wszystkich problemów i po prostu się zrelaksować. Ale czasami ukochany spędza cały wolny czas przed monitorem i prawie cię nie zauważa.

"On mnie zdradza"

Tu nie chodzi o inną kobietę, a nawet przyjaciół, chodzi tylko o komputer. Rano przed pracą mąż z pewnością wchodzi do gry i po powrocie do domu będzie walczył, włączając komputer i spędzić cały wieczór przed monitorem, a ty oglądasz tylko tył kochanka i kładziesz się spać, widząc to samo zdjęcie. Jeśli wyrażasz niezadowolenie, odpowiedź na pewno brzmi: "Czy mogę przynajmniej odprężyć się i zrelaksować ?!" i musimy pogodzić się z tą sytuacją. Ale jeśli dzień po dniu nic się nie zmienia, a mąż jest całkowicie pochłonięty grami - czas zacząć walkę z komputerem.

Plan "operacji wojskowych"

  1. Większość mężczyzn usprawiedliwia miłość do gier z "trudnym dzieciństwem", było niewiele zabawek i wszyscy byli krótcy. Zaproponuj ulubioną alternatywę, pozwól mu bawić się z dziećmi, budować piramidy, zbierać puzzle, projektantów itp. Na początku może się oburzyć, ale instynkt ojca ostatecznie wygrywa.
  2. Jeśli człowiek gra, bo jego życie jest nudne i monotonne, spróbuj to zmienić. Wybierz się na spacer, idź do kina, idź do zoo, podróżuj, dzięki temu mąż odnajdzie nową pasję i zapomni o komputerze. Przypomnij mu swoje studenckie sny, jak chciał zorganizować swoją firmę lub coś w tym stylu, być może nadszedł czas, aby je wdrożyć.
  3. Co oczywiście może odciągnąć uwagę ukochanego od monitora seks . Ale jeśli położysz się na łóżku i zadzwonisz do niego, prawdopodobnie to nie pomoże. Więc idź do sex shopu i kup sobie garnitur, na przykład policjanta. Gdy mąż przechodzi przez drzwi, pojawia się przed nim w całej okazałości i aresztuje za złe zachowanie. Powiedzieć, że będzie zaskoczony, nic nie mów. Zdobądź go w formie gry, aby przyznać się do swoich błędów i złego zachowania, więc pokazujesz mu, że rzeczywiście istnieje problem w związku, ale dzięki tej dyskretnej metodzie nie będzie zły. Po niecodziennym seksie kontynuuj grę i każ swojemu mężowi obiecać, że ponownie rozważy jego zachowanie, a wtedy takie niespodzianki zrobisz dla niego znacznie częściej. W ten sposób pokażesz mu, że nie tylko komputer ma ciekawe i nieoczekiwane sytuacje, które mogą go podnieść nastrój .
  4. Niektórzy mężczyźni grają w gry, ponieważ brakuje im uwagi żon. W tym przypadku wszystko jest w twoich rękach, pokaż, że go kochasz, pielęgnuj i doceniaj. Zjedz romantyczną kolację lub po prostu wspólnie oglądaj film. Mąż znudzi się tobą i będzie bardzo zadowolony z takiej uwagi, a także z komputera, którego dokładnie nie będzie pamiętał.
  5. Staraj się grać razem, może wolisz spędzać wolny czas w ten sposób. Skandale w tym przypadku się skończą, ale seks również zniknie, ponieważ oboje nie będziemy w stanie oderwać się od monitora.
  6. Mężczyzna gamer, jak uratować małżeństwo1
  7. Spróbuj przywrócić je do rzeczywistości dzięki całodziennemu wspomnieniu. Zrób pyszny obiad, zapamiętaj znajomość, wesele, spójrz na zdjęcia, tuż przed tym daj mu obietnicę, że przynajmniej jeden wieczór nie pójdzie do komputera. Aby nie był pokusą, umów się z sąsiadami, aby odkręcili wtyczki lub wyciągnęli przewód internetowy. W spokojnym otoczeniu możesz podzielić się z mężem swoimi przemyśleniami i odczuciami na temat przyszłego związku.

Jeśli współmałżonek cię kocha i pielęgnuje związek, to z pewnością zmieni swoje zachowanie i spędza wolny czas z rodziną, a nie z komputerem.