Wystawa jachtów w Monako (Boat-show Monako) to jedyna międzynarodowa wystawa najdroższych i najbardziej luksusowych jachtów. Jest to najbardziej prestiżowa doroczna impreza, która odbywa się od 25 do 28 września. Wystawa jachtów odbywa się w jednej z zatok Monako. Na tej uroczystości gromadzą się przedstawiciele wszystkich księstw świata, a także domów władzy w Europie. Na pokazie łodzi Monako można zobaczyć, a może nawet odwiedzić jachty warte ponad 100 milionów euro. Co najmniej 1000 pięknych jachtów port Herkulesa . Długość każdego "uczestnika" nie jest mniejsza niż 25 m.

Historia jachtu w Monako

Pierwszy pokaz Yacht Show w Monako odbył się w 1990 roku. Uroczystość ta związana była z otwarciem nowego klubu jachtowego przez Prince Rainier III. Mieszkańcy i turyści są pod dużym wrażeniem wystawy jachtów, więc książę postanowił ją zorganizować co roku pod koniec września. Po śmierci Rainiera książę Albert II został prezesem klubu jachtowego w Monako. Pod jego patronatem odbył się coroczny pokaz jachtów w Monako.

Jachty do pokazu łodzi Monako

Każdego roku, Boat-show Monako prezentuje niezrównane, ogromne jachty, które różnią się od siebie nie tylko wielkością, ale także indywidualnym luksusowym wnętrzem. W 2015 roku najbardziej luksusowymi jachtami, które zachwyciły wszystkich odwiedzających wystawę były:

  1. Romea . Została założona w 2015 roku przez Abekinga i Rasmussena. To największy jacht spośród wszystkich prezentowanych na wystawie. Jego długość to 82 m, a koszt to 145 milionów euro.
  2. Silver Fast . Stocznia to Srebrne jachty w Australii. To jest najszybszy jacht, który został dostarczony. Prędkość wynosi 20 600 koni mechanicznych. To piękno zostało zwycięzcą dorocznego Yacht Show w Monako. Koszt jachtu - 79,5 miliona euro.

Największym jachtem w historii Yacht Show w Monako był holenderski Equanimity o 91,5 m wysokości. Otrzymała główną nagrodę w 2014 roku.

Oprócz pokazu jachtów w Monako jest wiele innych ciekawych atrakcje , które odwiedzą twoje odpocząć niezapomniany. Tak więc każdego roku tutaj, na Monte Carlo , to słynne wyścigi Formuły 1. Tam, w Monte Carlo, są znane na całym świecie kasyno , opera , Muzeum Oceanograficzne , Egzotyczny ogród i wiele innych. inne
Яхта RomeaЯхта Silver FastПобедительница яхт-шоу в 2014 г Equanimity
Яхты в гавани ГеркулесBoat-show MonakoВыставка яхт в Монако